Podzimní Řím z Prahy za 1 304 Kč
17.7.2018

Podzimní Řím z Prahy

1304

O této nabídce

Kdy jindy, než na podzim! Kam jinam, než do Říma!

Laudamotion přichází s velice příznivými cenami za letenky z Prahy do Říma. V listopadu se sem dostanete už za 1 304 Kč (v říjnu a prosinci o pár kaček dráž, ale i to je furt přijatelné). V tyto podzimní měsíce už bude v Římě příjemnější počasí na prozkoumávání tohoto nádherného historického města.

No a co v Římě? Tak samozřejmostí je návštěva Kolosea. Dále pak určitě nevynechejte Pantheon, Forum Romanum, Fontánu di Trevi, Fontantu Čtyř řek, Španělské schody, Andělský hrad atd. Nesmíme ani zapomenout na Baziliku sv. Petra ve Vatikánu respektive celý Vatikán, který prostě vynechat nesmíte. Když návštěvu těchto míst proložíte nějakou dobrou kávou v romantické kavárně, skvělou pizzou nebo těstovinami v rušné restauraci na jednom z náměstích a nebo třeba jen sklenkou bílého v zapadlé vinárně, určitě si tuto dovču naplno užijete!

Velice dobrý termín je 17. 11. – 21. 11. Tento termín můžete rezervovat zde >>

 • Rezervujte: na webových stránkách dopravce Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks kabinového zavazadla o velikostii 55 x 40 x 20 cm + 1 malá taška o rozměrech 35 x 20 x 20 cm v ceně, celkově do 10 kg 
 • Dostupnost: listopad 2018
 • Termíny:
  • ​​​​​​​17. 11. – 21. 11.
  • 18. 11. – 21. 11.
  • 24. 11. – 27. 11.
  • 1. 12. – 4. 12. za 1377 Kč
  • …a další

Ubytování

Možností, kde se v Římě ubytovat, je samozřejmě mraky. Záleží tedy na vašich požadavcích a finančních možnostech. Těm z vás, co mají rádi pohodlí a trošku komfortu, se doporučujeme ubytovat v hotelu Pincio nedaleko Španělských schodů. Dvoulůžkový pokoj se snídaní vás zde přijde na 1000 Kč/osobu. Další možností je Domus Liberius, nacházející se v bezprostřední blízkosti Basilica di Santa Maria Maggiore. Dvoulůžkový pokoj se snídaní zde stojí 900 Kč/ osobu.

Pokud za ubytování nepotřebujete úplně utrácet, můžeme vám doporučit penzion Roma Full House, nacházející se ve středu města. Velice slušné pokoje zde seženete za 500 Kč/osobu.Další možnosti můžete samozřejmě najít klasicky na Booking.com, případně si najít nějaký pěkný apartmán či ubytování v soukromí na AirBnB.

Náhled letenky z Prahy do Říma za 1 304 Kč

Podzimní Řím z Prahy za 1 304 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)