Podzimní Maroko z Prahy za 2003 Kč
17.9.2016

Podzimní Maroko z Prahy

O této nabídce

Co takhle vyrazit na podzim do této severoafrické země a ochutnat místní kulturu? Při té příležitosti byste neměli minout nádherná historická města Marrakéš, Fez nebo Casablancu, ochutnat tradiční marocký tajin a navštívit nekonečné písečné duny na Sahaře.

Aktivnější jedinci potom můžou vystoupit na nejvyšší vrchol severní Afriky – Tupkal v pohoří Atlas (trek je to nádherný a není nijak náročný) nebo vyzkoušet surfování v Atlantiku.   

Todle všechno nyní můžete díky Ryanairu mít jen za 2003 Kč s odletem z Prahy, přičemž za tuto nebo velmi podobnou cenu můžete letět do Rabatu, Nadoru, Fezu, Marrakéše, Agadiru, Oujdy či Tangieru (nebo koupit open-jaw letenku a tato město různě nakombinovat).

  • Rezervace: přímo na stránkách Ryanairu
  • Zavazadlo: v ceně příruční zavazadlo 55 x 40 x 20 cm a malá taška 35 x 20 x 20 cm, celkově max 10 kg
  • Příklady termínů: nejlevnější termíny naleznete pod tímto odkazem

Ubytování v Maroku

Ubytování doporučujeme nechat až přímo na místě, jednoduchý hotel si můžete v klidu usmlouvat na částku okolo 150 – 200 Kč/os/noc. Pokud to nechcete nechat náhodě, vyberte si na bookingu některýz rijádů, některé z nich vypadají jak paláce z pohádky Tisíci a jedné noci.

Podzimní Maroko z Prahy za 2003 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
14 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)