Podzimní Maroko – Fez za 1 515 Kč
12.7.2017

Podzimní Maroko - Fez

O této nabídce

Co takhle vyrazit na podzim do Maroka a zapomenout tak na plískanice, které v naší kotlině pravděpodobně tou dobou budou panovat. Letenky do Fezu – jednoho z nejvýznamnějších a největších měst v celém Marockém království pořídíte za 1 515 Kč při odletu z bavorského Memmingenu. Samotný Fez se může pochlubit úžasným historickým centrem města neboli medinou, která je zapsaná na seznam světového kulturního dědictví Unesco. Ochutnat byste měli také marockou gastronomickou specialitu ve formě tajínu anebo se v následujících dnech vydat za dobrodružstvím do pouště a přespat pod hvězdnou oblohou v berberském táboře.

  • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Ryanair
  • Zavazadla: 1 ks klasického příručáku o rozměrech 55 x 40 x 20 cm a 1 ks malé kabelky nebo saklu s limitem 35 x 20 x 20 cm – oboje dohromady maximálně 10 kg
  • Dostupnost: podzim 2017
  • Termíny:
   • 1. – 8. 10. za 1 515 Kč
   • 11. – 18. 10. za 1 515 Kč
   • 22. – 29. 10. za 1 515 Kč
   • 1. – 8. 11. za 1 515 Kč
   • 19. – 26. 11. za 1 515 Kč
   • 29. 11. – 6. 12. za 1 515 Kč
   • 13. – 20. 12. za 1 515 Kč
  • Tip: Pokud chcete pár desetikorun ještě ušetřit, tak pod údaji o vaší platební kartě rozklikněte „více informací o směnném kurzu“ a odškrtněte souhlas s dynamickým směnným kurzem od Ryanu. ​​​​​​​

 

Ubytování

První noc se určitě zapykejte přes ozkoušený Booking resp. srovnat nabídky v lokalitě Vám pomůže web Trivago. Můžete zůstat klidní neboť za ubytko na území prakticky celého Maroka neutratíte příliš velký obnos. Přizpůsobte se místní nátuře a o dalších výdajích za bydlo smlouvejte. Kolikrát se dostanete na mnohem příznivější ceny než byste dopředu rezervovali po netu. My bychom pro začátek marockého dobrodružství zvolili tento sympatický a skvěle hodnocený hotel za 589 Kč/os./noc včetně snídaně anebo takovýto hotel v klasickém marockém stylu za 392 Kč/os./noc samozřejmě také se snídaní.

Víza
Občané České republiky nepotřebují ke vstupu na území Maroka za účelem turistického pobytu nepřekračujícího 90 dní žádná víza. Vystačí Vám platný cestovní pas.

Jak do Memmingenu

Stoprocentně se na letiště v bavorském Memmingenu vyrazit vlastním auťákem a cestu rozpočítat mezi cestující. Parkovat můžete buď na pankáče v přilehlé obci anebo přímo před terminálem za poměrně rozumný peníz. Využít lze i autobusového spojení mezi Prahou a Memmingenem. Zelené autokary Flixbusu jezdí na trase jednou denně, ale nevyhnete se jednomu přestupu cestou a časy příjezdu na lety do Fezu taktéž zrovna moc nenavazují (je zde nutnost na místě nocovat – ovšem terminál se na noc zavírá).

Autopůjčovna

Přestože se dá po Maroku relativně dobře cestovat vlakem, případně i stopovat. Tak pro maximální úsporu času a svobodu při plánování výletů určitě nebude od věci si alespoň na pár dní zapůjčit auťák. Širokou nabídku světových půjčoven naleznete hezky uceleně v té naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Memmingenu do Fezu za 1 515 Kč

Podzimní Maroko - Fez za 1 515 Kč

guest
10 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Jarda

Takže rada od Vás /druhého z vás nekomentuji/ (jako zástupce společnosti) je ztratit prakticky dva dny do okamžiku odletu. Kromě časové ztráty si připočtěte ztrátu finanční (pokud zájemce není „věčný“ student často bez peněz ale s takřka nekonečným volnem, který vymete každou letištní halu a páchne na 10 metrů). Asi Vaše cílovka. Osobně jsou pro mne zbytečné dva dny na letišti, které je někde uprostřed logistických skladů a desítky km od většího města slušná finanční újma. Nakonec o velkém zájmu svědčí frekvence zdejších komentářů. S autobusem všechny čeká nutnost zajistit si ubytování, s vozem parkovné… Shrnuto: nechci slevu zadarmo. Tak se mějte. Připomíná mně to zboží v ČR supermarketech ve srovnání s těmi v SRN. Když jim to zde tak chutná:-)

Petr M.

A proč člověk jako ty komentuje nabídku která očividně není pro něj?
Snad je každý zájemce o letenky dostatečně svéprávný na to aby si spočítal celkové náklady jak finanční tak časové na zveřejněnou nabídku.

Michal

Děkuji za článek. S kamarádem koupeny letenky na poslední zmíněný termín – v prosinci. Někdo jakékoli tipy?

Michal

Jen na sedm dní, což je na tento plán hádám málo (přiznám se, že Maroko zatím nemám moc zmapované, proto i tak děkuji).

Jarda

Spát mimo terminál (i nocovat na letišti je pěkný humus), to si snad zde děláte z lidí dobrý den. To opravdu myslíte vážně??? Nezvedá se vám z vás žaludek? Běžte si nabízet podobné meister Angebote někam do Rwandy. Jsme lidi, ne …!!!! Asi si nevážíte sami sebe, že druhých, to už pozoruji delší čas.

Martin

Pan jarda ma asi v zadnici zarazeny kolik a tak je cely podrazdeny 😀

Martin

Pan Jarda není pankáč.
Nejradši business třídou.
A s cestovkou, protože to má odvoz z letiště na hotel s povídáním od konzulátky…
Pán Jarda je šťastný člověk.

Také bych to tak chtěl mít…

Nechtěl…
A na Maroko si počkám, už se těším delší dobu.
Klidně open-jaw ať to trochu projedu…

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)