Podzimní Mallorca z Vídně za 258 Kč
6.11.2018

Podzimní Mallorca z Vídně

258

O této nabídce

Zpříjemněte si některý z nadcházejících víkendů a vydejte se na několik dní na Baleárské ostrovy do oblasti Středozemního moře. V nabídce nízkonákladového dopravce Laudamotion se opět objevily zpáteční letenky z Vídně na Mallorcu, které nestojí více než pár drinků v baru. Tyto letenky pořídíte za 258 Kč a jsou dostupné na relativně velké množství termínů během listopadu a prosince. Jako ideální se jeví vybrat si kombinaci letů s odletem v pátek či sobotu a návratem v pondělí. Zkrátka užít si jeden z adventních víkendů v tričku namísto kulicha, vyměnit svařák za „kubíčko“ a užít si poslední sluneční paprsky letošního roku. Bonusem pak budou mimosezonní ceny a menší počet turistů nežli v letních měsících.

Teploty vzduchu se během posledních měsíců roku 2018 budou pohybovat kolem 20 °C a otužilejší jedinci si do batůžku nezapomenou zabalit i plavky, neboť okolní vody Středozemního moře v tomto období standardně dosahují cca 20 °C (během listopadu) a 16 °C (v prosinci)

 • Rezervujte: přímo přes  stránky dopravce
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměry 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: listopad  a prosinec 2018
 • Příkladové termíny:
  • 14. – 17. 11. za 258 Kč
  • 21. – 24. 11. za 258 Kč
  • 29. 11. – 1. 12. za 258 Kč
  • 7. – 10. 12. za 258 Kč
  • 15. – 17. 12. za 258 Kč
  • 20. – 23. 12. za 258 Kč

Ubytování

Pokud plánujete pojmout celý trip skutečně lowcostově, tak by vám určitě neměl vadit takovýto oblíbený hostel přímo v Palmě za 395 Kč/os./noc. Jesliže pak přeci jen preferujete více soukromí a vlastní sociální zařízení na pokoji, tak se mrkněte na tento pohodový tříhvězdový hotel za 890 Kč/os./noc. Další nabídka bydla nejen v Palmě hledejte klasicky na Hotels.com či Bookingu. Případně se zkuste podívat i na možnosti z portálu AirBnB.

Autopůjčovna

Pokud neplánujete opravdu celý pobyt na Mallorce trávit na vlastních končetinách a spoléhat se místní dopravu, tak určitě mrkněte do naší autopůjčovny. Díky vlastnímu auťáku prozkoumáte pohodlně kdejaké zákoutí ostrova a při nejhorším můžete v káře i přespat.

Náhled letenky z Vídně na Mallorcu za 258 Kč

Podzimní Mallorca z Vídně za 258 Kč

guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Miša P.

Taky mi nejde.

Antonin

Ahoj Míšo,

jak jsem psal již níže odpověď Tomášovi – po letenkách se jen zaprášilo a jsou pryč. Neházej však flintu do žita, podobná akce se určitě zase brzy objeví. 🙂

Tonda

Tomáš

Zkouším to si letenky zarezervovat, ale cena letenek tam je 14 a zpět 31 eur. Kde dělám chybu?

Slávek

Tu chybu asi děláme stejnou.

Tomáš

Děkuji, aspoň Vím,, že v tom nejsem sám 🙂

Antonin

Ahoj Tomáši,

chybu nikde neděláš. 🙂 Pouze jsi přišel tzv. s křížkem po funuse, tyto ultra levné letenky vždycky vydrží jen pár hodin. Pak se to rozkřikne a jsou rychle fuč…

Aktuálně tam jsou možné kombinace za 15 €/směr čili nějakých 776 Kč za zpáteční letenku (to stále není zlé). Nebo zkusit počkat do příště, určitě se zase objeví!

Tonda

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)