Podzimní Mallorca z Vídně za 258 Kč
6.11.2018

Podzimní Mallorca z Vídně

258

O této nabídce

Zpříjemněte si některý z nadcházejících víkendů a vydejte se na několik dní na Baleárské ostrovy do oblasti Středozemního moře. V nabídce nízkonákladového dopravce Laudamotion se opět objevily zpáteční letenky z Vídně na Mallorcu, které nestojí více než pár drinků v baru. Tyto letenky pořídíte za 258 Kč a jsou dostupné na relativně velké množství termínů během listopadu a prosince. Jako ideální se jeví vybrat si kombinaci letů s odletem v pátek či sobotu a návratem v pondělí. Zkrátka užít si jeden z adventních víkendů v tričku namísto kulicha, vyměnit svařák za „kubíčko“ a užít si poslední sluneční paprsky letošního roku. Bonusem pak budou mimosezonní ceny a menší počet turistů nežli v letních měsících.

Teploty vzduchu se během posledních měsíců roku 2018 budou pohybovat kolem 20 °C a otužilejší jedinci si do batůžku nezapomenou zabalit i plavky, neboť okolní vody Středozemního moře v tomto období standardně dosahují cca 20 °C (během listopadu) a 16 °C (v prosinci)

 • Rezervujte: přímo přes  stránky dopravce
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměry 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: listopad  a prosinec 2018
 • Příkladové termíny:
  • 14. – 17. 11. za 258 Kč
  • 21. – 24. 11. za 258 Kč
  • 29. 11. – 1. 12. za 258 Kč
  • 7. – 10. 12. za 258 Kč
  • 15. – 17. 12. za 258 Kč
  • 20. – 23. 12. za 258 Kč

Ubytování

Pokud plánujete pojmout celý trip skutečně lowcostově, tak by vám určitě neměl vadit takovýto oblíbený hostel přímo v Palmě za 395 Kč/os./noc. Jesliže pak přeci jen preferujete více soukromí a vlastní sociální zařízení na pokoji, tak se mrkněte na tento pohodový tříhvězdový hotel za 890 Kč/os./noc. Další nabídka bydla nejen v Palmě hledejte klasicky na Hotels.com či Bookingu. Případně se zkuste podívat i na možnosti z portálu AirBnB.

Autopůjčovna

Pokud neplánujete opravdu celý pobyt na Mallorce trávit na vlastních končetinách a spoléhat se místní dopravu, tak určitě mrkněte do naší autopůjčovny. Díky vlastnímu auťáku prozkoumáte pohodlně kdejaké zákoutí ostrova a při nejhorším můžete v káře i přespat.

Náhled letenky z Vídně na Mallorcu za 258 Kč

Podzimní Mallorca z Vídně za 258 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)