(Pod)zimní Lisabon z Vídně za 2 314 Kč
27.3.2019

(Pod)zimní Lisabon z Vídně

2 314

O této nabídce

Pokud milujete Lisabon stejně jako my, tak by vám tato akce s portugalskými aerolinkami neměla uniknout. Stále jsou totiž v prodeji letenky z Vídně do portugalské metropole za velice pěkných 2 314 Kč. Letět můžete od listopadu do ledna příštího roku, ovšem co je nejlepší – dají se najít termíny na prodloužené (i adventní) víkendy a i na vánoční svátky.

Říká se, že jsou na světě jen dvě skupiny lidí – ti, kteří nikdy nebyli v Lisabonu, a ti, kteří ho milují. Aby taky ne, když je tohle barevné město věčně zalité sluncem a veselou náladou a na okolních kopcích dozrává víno. Svez se ikonickou žlutou tramvají a jedním ze starodávných výtahů, nebo můžeš přehlídku malebných domů poznávat po vlastních a stoupat a klesat křivolakými uličkami. Historická čtvrť Alfama tě naprosto okouzlí a hrad Castelo de Sao Jorge zase nabídne úžasné výhledy. Fotka u červeného visutého mostu Ponte 25 de Abril dokonale zmate tvé přátele, klidně jim můžeš tvrdit, že cestuješ po San Franciscu (ne že by snad bylo o něco lepší, než úchvatný Lisabon).

Suprově vychází i termín přes Štědrý den 18. 12. – 25. 12. Tento termín rezervujte zde >>

  • Rezervujte: přímo v našem kalendáři
  • Zavazadla: klasické příruční zavazadlo
  • Dostupnost: listopad 2019 –  leden 2020
  • Termíny:

Ubytování

Samozřejmě počítejte s tím, že pokud vyrazíte přes Vánoce nebo na některý z adventních víkendů, ubytování bude trošku dražší. Každopádně pokud vyrazíte v jiné termíny, rozhodně vás cena za nocleh nezruinuje. Doporučit můžeme Flores Guest House, kde za dvoulůžák se snídaní dáte 750 Kč/os.  Další velice dobrou alternativou je Fenicius Charnme Hotel. Zde dvoulůžkový pokoj se snídaní vychází na krásných 810 Kč/os.
Další možnosti ubytování hledejte na osvědčených portálech jako je Hotels.com, Booking.com a určitě jukněte i na AirBnB.

Autopůjčovna

Pokud byste rádi vyrazili z Lisabonu i někam dále, tak se vám jistojistě bude hodit vlastní auťák. Mrkněte se proto do naší autopůjčovny a nenechte nic náhodě.

Náhled letenky z Vídně do Lisabonu za 2 314 Kč

(Pod)zimní Lisabon z Vídně za 2 314 Kč

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)