Podzimní koupání na Kypru za 1331 Kč
23.8.2015

Podzimní koupání na Kypru

O této nabídce

Kypr je jedním z mála míst v Evropě, kde se prakticky celoročně drží teploty nad 25 stupňů a kam se můžete vyrazit vykoupat ještě v první polovině listopadu. Kromě toho, že se sem jezdí k moři, je Kypr také vyhledávaným cílem golfistů, kterých sem díky celoročně hezkému počasí a relativní dostupnosti míří tisíce. Po konci hlavní sezony jdou navíc výrazně dolů jak ceny letenek, tak i ubytování, takže týdenní dovolenou u moře pořídíte doslova za pár korun. Ideálním příkladem je nabídka Wizzairu, který právě prodává letenky z nedalekých Katowic (KTW) do Larnaky (LCA) už za 1331 Kč. Na tuto cenu se dostanete v případě cesty pouze s příručním zavazadlem a členství ve Wizzair Discount Clubu. O tom, jak si členství pořádit a jaké jsou jeho výhody, se dočtete zde.

[highlightbg]

  • Rezervace: oficiální stránky Wizzairu
  • Termíny: říjen až leden 2016 – nejlevněji 25.10. – 1.11.
  • Zavazadlo: v ceně příruční zavazadlo o hmotnosti 10 kg a rozměrech 42 x 32 x 25 cm
  • Golfový bag: cena sportovního vybavení je zhruba 1500 Kč za zpáteční letenku

[highlightbg]

Ubytování

Apartmán asi 150 m od pláže s mimořádným hodnocením 9,5/10 pořídíte zhruba za 500 Kč na os. a noc. Moc hezký hotel se snídaní také nedaleko od pláže Vás potom vyjde kolem 1 tis. Kč.

Půjčení automobilu

Po příletu na letišti si doporučujeme na dobu pobytu půjčit automobil (opět ho před odletem na letišti vrátíte), podívejte se na dostupné automobily do našeho porovnávače.

Pozor! Na Kypru se řídí vlevo (jako v Británii), takže při rozjíždění dejte pozor, ať nevjedete do protisměru. 🙂

Neměli jste půjčené auto v zahraničí? Přečtěte si náš návod, je to jednoduché. Podzimní koupání na Kypru za 1331 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)