Podzimní koupačka na Sardinii za 2055 Kč
19.8.2016

Podzimní koupačka na Sardinii přímo z Bratislavy

O této nabídce

Podzimní koupání ve Středozemním moři? Letenky přímo z Bratislavy již od 2 tisíc Kč? Přímo ideální možnost, jak utéci podzimním plískanicím a užít si opožděnou „letní“ dovolenou na druhém největším středozemním ostrově, Sardinii. Výhodu spatřujeme zejména v termínu, tedy low sezoně, kdy se ani na těch nejprofláknutějších místech nebudete mačkat s davy turistů.

Na koupání to bude tak tak, teplota moře na Sardinii dosahuje v říjnu přibližně 21°C.
[highlightbg]

  • Rezervace: přímo na stránkách Ryanair
  • Termíny:
    • 18. – 25. 10.
    • 22. – 25. 10.
    • 22. – 29. 10.
  • Zavazadla: v ceně 1 ks palubního zavazadla o maximálních rozměrech 55 x 40 x 20 cm s limitem 10 kg a 1 ks kabelky či batůžku s limitem 35 x 20 x 20 cm
  • Nezapomeňte použít náš náš Travelhack! Stále je funkční.

[/highlightbg]

Co dělat na Sardinii?

Celé východní pobřeží ostrova doslova láká vyznavače „aktivní dovolené“. Můžete se zde potápět, šnorchlovat či lézt po okolních skalních vrcholcích. Ve středu ostrova naleznete divokou přírodu a přímo na konci října – tedy v náš termín – vrcholí sklizně jedlých kaštanů, které tak upravené na několik způsobů určitě ochutnejte. Jih ostrova nabídne krásné písečné pláže, které však zejména v tuto podzimní dobu s minimem turistů bývají liduprázdné a poskytnou Vám dostatek soukromí, stačí jen najít tu vhodnou privátní 🙂 No a pobřeží západní, spíše severozápad ukrývá četnější zástavbu se zachovalými historickými městečky.

Počasí

V říjnu se teploty a Sardínii pohybují mezi  20°C a 25°C , což značí velice příjemné klima, zejména pro podzimní měsíce ve srovnání s naší kotlinou. Zatímco teplota vody bývá zpravidla lehce nižší než okolní teplota vzduchu, a to cca 21°C. Vyloženě opalovací počasí tedy již čekat nemůžete, nicméně plavky v batůžku jsou přímo povinností a s tričkem byste si přes den měli hravě vystačit.

Ubytování

Pro nález nejlepšího ubytování a nejpříjemnější postele využijte služeb Bookingu. Hledáte-li především komfort, pak zkuste tuto nabitou čtyhvězdu přímo na pláži (zejména velice dobře dostupnou z letiště). Toužíte-li po soukromějším ubytování, mrkněte na tento prima apartmán se super hodnocením v centru největšího sardinského města Cagliari. Případně pokud preferujete především nízkou cenu, tak využijte nabídky tohoto apartmánu již za 270 Kč/os/noc.

Autopůjčovna

Sardinie není velkým ostrovem, ze severu na jih je to nějakých 250 km. Ovšem pokud chcete dovolenou strávit aktivně a podívat na maximum zajímavých míst napříč ostrovem, určitě doporučujeme zapůjčit si automobil a být absolutním pánem svého času. Nejlepší lokální nabídky najdete v naší autopůjčovně.

Náhled letenky za 2055 Kč

Podzimní koupačka na Sardinii za 2055 Kč

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)