Podzimní Gruzie – Kutaisi
17.8.2016

Podzimní Gruzie - Kutaisi

O této nabídce

Pakliže nemáte zatím cestovatelské plány na podzimní měsíce, ovšem po letních radovánkách zlaťáky Váš účet zrovna nepřetékají, ale přesto se nechcete zaseknout v rutinním zaběhnutém koloběhu při klasickém podzimním nečasu (práce-knajpa-práce-kino…), máme tady jeden tip na výlet do gruzínského Kutaisi. Do této kavkazské země se můžete podívat již za 540 Kč z německého Memmingenu.

Za tuto cenu můžete letět ve vybrané termíny níže, nejlépe vychází kompletně celý listopad. Ovšem jen nepatrně dražší jsou letenky i po celý říjen a prosinec ( s výjimkou Vánoc).

Nezapomeňte, že tato nabídka je určená členům Wizzair Discount klubu. O tom, jak se jím stát a jak klubových benefitů po celý rok využívat a zároveň šetřit peníze se více dočtete na naší stránce. 

[highlightbg]

 • Rezervace: na stránkách Wizzair
 • Termín: říjen – prosinec 2016
  • 24. – 28. 10.
  • 31. 10. – 7. 11.
  • 7. – 14. 11.
  • 11. – 18. 11.
  • 18. – 25. 11.
  • 21. – 28. 11.
  • 25. 11. -2. 12.
  • 2.- 9. 12.
 • Zavazadlo: v ceně je malé kabinové zavazadlo o max. rozměrech 42 x 32 x 25 cm

[/highlightbg]

Ubytování

Střechu nad hlavou jednoduše a levně nalezete na webu Booking anebo vám rovnou rádi doporučíme tuto tříhvězdu za 310 Kč/os/noc. Další, byť trochu zajímavou, možností může být tento guesthouse, jenž Vás vyjde na  83 Kč/os/noc (jedinou „nevýhodou je sdílené sociální zařízení). Přidáme ještě jeden tip na skvěle hodnocené ubytko, kdy za cenu 155 Kč/os/noc máte v ceně pobytu i zdarma transport na letiště! 🙂

Jak do Memmingenu?

Samozřejmě vzhledem k poloze městečka Memmingen a blízkého letiště není snazší cesty než využít vlastní automobil, který můžete odstavit na přilehlém parkovišti již za 24 €/týden.
Pokud touto možností nedisponujete nebo zkrátka preferujete nechat auto doma, doporučujeme cestu busem z Prahy do Memmingenu se společností Flixbus.

Pokud Vám nebude sedět termín či čas autobusu, můžete jet také za pár stovek do Mnichova se společností Flixbus potažmo žlutými autokary Student Agency. Z Mnichova potom do Memmingenu jezdí pravidelně airport express již od 12 €/os.

Víza

Vízová povinnost odpadá, pokud tedy plánujete využít některý z našich doporučených superlevných termínů. Zařídit si byste museli pouze v případě, že byste na Kavkaze plánovali strávit celou zimu, tj. více než 90 dní.


guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Jiří Kuchta

Koukám na to (pro poslední týden v říjnu) a na první pohled je to paráda. Jen se tam dostat. Pro dvě osoby mi to vychází celkem na 5000-5500 s náročnou logistikou (několik přestupů a různí dopravci) nebo odřídit 2*650 km. Podobná nabídka je i z Katowic, jen návrat je trochu dražší. A to mi celkem vychází na cca 6900 autem, 2*280 km není ještě tak moc.

DOBRODRUH.cz

Tak to asi zase využijeme. Jak Gruzie, tak Arménie nás nadchly!

Sepsal jsem naše týdenní putování, které vy se při vašem plánování mohly hodit:

http://dobrodruh.cz/petr-gorecki/asie/gruzie-a-armenie-v_oeda213kip

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)