Podzimní Gruzie – Kutaisi
17.8.2016

Podzimní Gruzie - Kutaisi

O této nabídce

Pakliže nemáte zatím cestovatelské plány na podzimní měsíce, ovšem po letních radovánkách zlaťáky Váš účet zrovna nepřetékají, ale přesto se nechcete zaseknout v rutinním zaběhnutém koloběhu při klasickém podzimním nečasu (práce-knajpa-práce-kino…), máme tady jeden tip na výlet do gruzínského Kutaisi. Do této kavkazské země se můžete podívat již za 540 Kč z německého Memmingenu.

Za tuto cenu můžete letět ve vybrané termíny níže, nejlépe vychází kompletně celý listopad. Ovšem jen nepatrně dražší jsou letenky i po celý říjen a prosinec ( s výjimkou Vánoc).

Nezapomeňte, že tato nabídka je určená členům Wizzair Discount klubu. O tom, jak se jím stát a jak klubových benefitů po celý rok využívat a zároveň šetřit peníze se více dočtete na naší stránce. 

[highlightbg]

 • Rezervace: na stránkách Wizzair
 • Termín: říjen – prosinec 2016
  • 24. – 28. 10.
  • 31. 10. – 7. 11.
  • 7. – 14. 11.
  • 11. – 18. 11.
  • 18. – 25. 11.
  • 21. – 28. 11.
  • 25. 11. -2. 12.
  • 2.- 9. 12.
 • Zavazadlo: v ceně je malé kabinové zavazadlo o max. rozměrech 42 x 32 x 25 cm

[/highlightbg]

Ubytování

Střechu nad hlavou jednoduše a levně nalezete na webu Booking anebo vám rovnou rádi doporučíme tuto tříhvězdu za 310 Kč/os/noc. Další, byť trochu zajímavou, možností může být tento guesthouse, jenž Vás vyjde na  83 Kč/os/noc (jedinou „nevýhodou je sdílené sociální zařízení). Přidáme ještě jeden tip na skvěle hodnocené ubytko, kdy za cenu 155 Kč/os/noc máte v ceně pobytu i zdarma transport na letiště! 🙂

Jak do Memmingenu?

Samozřejmě vzhledem k poloze městečka Memmingen a blízkého letiště není snazší cesty než využít vlastní automobil, který můžete odstavit na přilehlém parkovišti již za 24 €/týden.
Pokud touto možností nedisponujete nebo zkrátka preferujete nechat auto doma, doporučujeme cestu busem z Prahy do Memmingenu se společností Flixbus.

Pokud Vám nebude sedět termín či čas autobusu, můžete jet také za pár stovek do Mnichova se společností Flixbus potažmo žlutými autokary Student Agency. Z Mnichova potom do Memmingenu jezdí pravidelně airport express již od 12 €/os.

Víza

Vízová povinnost odpadá, pokud tedy plánujete využít některý z našich doporučených superlevných termínů. Zařídit si byste museli pouze v případě, že byste na Kavkaze plánovali strávit celou zimu, tj. více než 90 dní.


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)