Podzimní Dublin z Prahy od 1568 Kč
14.7.2016

Podzimní Dublin z Prahy

O této nabídce

Dalším podzimním šlágrem ve Vašem kalendáři se může stát Irsko. Sbalte si batůžek a vyražte na pár dní do země piva, whiskey a leprikonů. Společnost Ryanair přichází s letenkami již od 1568 Kč přímo z Prahy do Dublinu. Neváhejte a vydejte se vstříc středověkým uličkám irské metropole, ochutnejte pravý Guiness či whiskey Jameson přímo v palírně nebo se vydejte na vandr po zdejších hradech a zříceninách.

[highlightbg]

  • Rezervace: přímo na stránkách Ryanair
  • Zavazadlo: v ceně je kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 55 x 40 x 20 cm  a limitu 10kg
  • Termíny: 7. – 10./11.10., 14. – 18.10., 17. – 19.11., 19. – 22.11. (letenky na 2. polovinu září jsou jen nepatrně dražší)

[/highlightbg]

Ubytování

Po celodenním křižování městem nebo třeba večerním tahu napříč vyhlášenými dublinskými bary jistě oceníte příjemné zázemí. To si můžete rezervovat na stránkách Bookingu již od 811 Kč/dvojlůžkový pokoj/snídaně. Případně lze využít i služeb srovnávače Trivago.

Počasí

Teploty se během podzimu v irské metropoli pohybují okolo 15°C, takže si bohatě vystačíte s mikčou či větrovkou. Sem tam může zapršet, ale právě to může být záminka k zasednutí do baru 🙂

Co v Dublinu?

V samotném Dublinu se Vám jistě vyplatí zakoupit si tzv. Dublin pass. Ten doporučujeme zakoupit online, jelikož v jeho ceně je již i transport z letiště do centra. Celkově díky němu můžete ušetřit nemalý finanční obnos, jelikož umožňuje volné vstupy do více než 25 populárních institucí a zařízení. Mezi ně patří i oblíbený Guiness Storehouse nebo návštěva destilérky Jameson (oba dva nevšední zážitky obsahují i ochutnávky zdejších produktů!). Neunikne Vám však ani místní ZOO, historická Dublinia s expozicemi středověkých a vikingských předků – jinak jedna z vůbec nejpopulárnějších místních atrakcí- nebo zdejší voskové museum.

Pokud Vás již samotný městský život a ulice Dublinu omrzí, neváhejte vyrazit do přilehlých rurálních oblastí. Irsko je vyhlášené množstvím hradů a hradních zřícenin dmoucích se na kopcích v krajině. Příjemným zpestřením tak může být jednodenní či vícedenní hike napříč pestrobarevnou podzimní krajinou, která zaručeně každému milovníku přírody dobije baterky a vykouzlí úsměv na tváři.


Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)