Podzimní Dubaj z Budapešti za 2622 Kč
16.6.2016

Podzimní Dubaj z Budapešti za 2622 Kč

O této nabídce

Na přelomu leta a podzimu si můžete zaletět na týden nebo třeba jen na prodloužený víkend do slunné Dudaje a zajít na nákupy do Dubai Mallu, vyfotit se u nejvyšší budovy světa nebo třeba strávit celou dovolenou jen odpočinkem na pláži.

Letenky z dobře dostupné Budapešti do Dubaje na září vás díky nabídce Wizzairu vyjdou jen za 2622 Kč pro členy Wizzair Discount Clubu. Nečlenové za letenky zaplatí přibližně o 540 Kč víc. Letenky plaťte s maďarských forintech – celková cena je výrazně nižší než při platbě v korunách.

[highlightbg]

  • Rezervace: přímo na stránkách Wizzairu
  • Zavazadlo: v ceně je jen malé příruční zavazadlo o rozměrech 42 x 32 x 25 cm (bez omezení hmotnosti)
  • Termíny: nejlevnější 6. – 13.9., 10. – 13.9., o něco dráž v průběhu většiny září

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování v Dubaji není nijak výrazně drahé, například slušně hodnocený 4* hotel Orchid Vue Hotel díky aktuální promo akci seženete jen za 600 Kč na os. a noc.

Jestliže preferujete pláž, můžete se ubytovat v nedalekém Sharjahu v tomto hezkém 3* hotelu za 650 Kč na os. a noc.

Jak do Budapešti

Do Budapešti se z Prahy dostanete autobusem se společností Regio Jet nebo Eurolines, případně vlakem s včasnou jízdenkou Českých drah (nákup nejméně 3 dny předem). Obě varianty jsou cenově srovnatelné a stojí okolo 400 Kč za jednosměrnou jízdenku.

Podzimní Dubaj z Budapešti za 2622 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)