Podzimní Dubaj s Qatar Airways
9.7.2021

Podzimní Dubaj s Qatar Airways

8 989

O této nabídce

Prodlužte si léto a vyrazte během října do Spojených arabských emirátů. Pokud vám nevadí jeden krátký přestup, na palubě pětihvězdičkových Qatar Airways se tam dostanete za parádních 8989 Kč. Kromě plnohodnotného letu s občerstvením je v ceně letenky k 25 kg zavazadlo k odbavení. Vyrazte tam např. 19. října s návratem 28. října Rezervuj tohle datum >>

Jak je to aktuálně se vstupními podmínkami?

Všichni cestovatelé potřebují PCR test ne starší 72 hodin, po příletu do Dubaje na letišti je nutné absolvovat další PCR test zdarma a stáhnout si aplikaci DXB Smart App.

A proč letět do Dubaje?

Dubaj je bránou do světa luxusu s mnoha známými nej… – nejvyšší budovou světa, sedmi hvězdičkovým hotelem, umělým palmovým ostrovem, nákupními centry s nízkými cenami, sjezdovkou a obřím akváriem… a taky těch nej…, o nichž se mluví zřídkakdy. Že nejluxusnější jídlo světových kuchyní dostanete na ulici Al Dhiyafah, kde není po luxusu stopy. Že pravou arabskou atmosféru zažijete při smlouvání na starých tržištích s parfémy, kořením, látkami či zlatem nebo necháte-li se převést přes Dubai Creek stařičkou lodí abra. Že noční život je tu pěkně divoký a drinky se můžou. Zkrátka, že Dubaj si luxusně užijte, i když na luxus úplně nejste!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou v Dubaji se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Vzhledem k současné turbulentní době doporučujeme rezervovat ubytování s možností bezplatné změny nebo zrušení rezervace.

Náhled letenky za 8 989 Kč z Prahy do Dubaje

Podzimní Dubaj s Qatar Airways

 


Bude se hodit

Letiště Dauhá (DOH)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)