Podzimní Bahrajn z Prahy od 4690Kč!
23.7.2015

Podzimní Bahrajn z Prahy!

O této nabídce

Tak první akční nabídka letenek do Bahrajnu v historii zaletsi.cz! Přitom toto město ovlládné arabskými šejky má jistě co nabídnout! Akční tarif Pegasus airlines na letech Praha (PRG) – Istanbul (SAW) – Bahrajn (BAH) a zpět je dostupný za cenu od 4690Kč! To je na lety na blízký východ cena opavdu úžasná! Jako příkladový termín může být odlet 23.10. a návrat 30.10. za cenu 4690Kč, rezervace pod tímto odkazem. V ceně je navíc odbavené zavazadlo 20kg!

Tip: Kromě letenek do Bahrajnu si můžete koupit také letenky do jiných míst Blízkého Východu a Střední Asie (více v tomto příspěvku)

Podmínky tarifu

  • Dostupnost: odlet od září do 24.10. s návratem do konce listopadu – KALENDÁŘ TERMÍNŮ
  • Zavazadlo: příruční + 1 ks odbavené 20 kg

Víza

Víza do bahrajnu můžete získat na letišti po příletu s nezbytnou předchozí registrací na této stránce.

Ubytování

Jelikož je Bahrajn jistě luxusnější destinace, najdete zde spíš luxusní 5* hotely, pokud Vám ale nevadí trošku dále od centra, můžete se ubytovat v tomto hotelu.

TIP: Určitě doporučujeme si půjčit auto, třeba v této autopůjčovně.


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)