(Pod)zimní Azory z Vídně za 4 454 Kč
1.4.2019

(Pod)zimní Azory z Vídně

4 454

O této nabídce

Jarní/letní trip už máte jistě naplánovaný, tak kam vyrazit na podzim/v zimě? Máme pro vás tip – co takhle poznat vždyzelené nádherné Azorské ostrovy? Letenky z Vídně na Azory vás vyjdou na krásných 4 454 Kč. Mezipřistání v Lisabonu můžete využít k návštěvě této portugalské metropole, jelikož spojení do centra z letiště je velice jednoduché a rychlé (cca 40 minut metrem).

Na největším Azorském ostrově Sao Miguelu přistanete v hlavním městě Ponta Delgada ležícím na jihozápadním pobřeží. Povrch ostrova je vcelku hornatý a nacházejí se na něm i dvě již neaktivní sopky. Zajímavý je především kráter stratovulkánu Furnas, v jehož okolí se vyskytují horké prameny a gejzíry. Opomenout byste neměli ani okolí jezer Lagua das Etoas, kde si budete pro změnu připadat jako někde ve Skotsku, či návštěvu čajových plantáží Gorreana. A pokud se budete chtít vykoupat, ale okolí vody Atlantiku jsou na vás moc studené (což asi bude), zamiřte na Ponta da Ferrarria, kde do oceánu vytékající termální prameny a příjemná koupačka čeká nejenom na otužilce.

Super termín vychází například od 22. 11. – 27. 11. Tento termín rezervujte zde >>

  • Rezervujte: přímo v našem kalendáři
  • Zavazadla: klasické příruční zavazadlo
  • Dostupnost: listopad 2019 –  leden 2020
  • Termíny:

Ubytování

Přímo v Ponta Delgadě bychom si vybrali tento pěkný a skvěle hodnocený hostel za 462 Kč/os./noc včetně snídaně anebo takovýto parádní hotel 548 Kč/os./noc opět se snídaní v ceně.

Další možnosti bydla hledejte na Bookingu či Hotels.com. Případně vyzkoušejte i platformu AirBnB.

Autopůjčovna

Přestože ostrov Sao Miguel není nikterak rozlehlý, i přesto je nejlepší prozkoumávat tento ostrov za pomoci vlastního auťáku. Sao Miguel má od západu na východ má ca 90 km a po pobřeží kolem ostrova se line hlavní silnice s označením EN1-1A. Určitě mrkněte do naší autopůjčovny na aktuální nabídku.

Náhled letenky z Vídně na Azory za 4 454 Kč

(Pod)zimní Azory z Vídně za 4 454 Kč


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)