Podzimní Amsterdam z Prahy za 1 323 Kč
15.8.2017

Podzimní Amsterdam z Prahy

O této nabídce

Zaleťte si na pár dní do nizozemské metropole Amsterdamu. Britská lowcostová společnost easyJet nabízí letenky zpáteční z Prahy od 1 323 Kč a takový výlet za pár stovek během listopadu nebo prosince určitě nebude k zahození. Ideální časovou investicí je z našeho pohledu některý z prodloužených víkendů. Pokud Vám bude počasí přát a nezapomenete si rukavice, tak stihnete na kole projet nejzajímavější části města. Ohřát se pak můžete ve vybraných místních muzeích nebo vyhlášených coffeeshopech. Tak hurá do Amstru!

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce easyJet
 • Zavazadla:  1 ks příručáku s maximálními rozměry 56 x 45 x 25 cm
 • Dostupnost: listopad a prosinec 2017
 • Termíny:
  • 8. – 12. 11. za 1 483 Kč
  • 25. – 28. 11. za 1 578 Kč (prodloužený víkend)
  • 1. – 4. 12. za 1 388 Kč (prodloužený víkend)
  • 4. – 8. 12. za 1 323 Kč
  • 7. – 11. 12. za  1 388 Kč (prodloužený víkend)
  • 8. – 10. 12. za 1 418 Kč (prodloužený víkend)
  • 23. – 28. 12. za 1 516 Kč
 • Tip:  uvedené ceny platí pro člen při minimálním nákupu 2 ks letenek v rámci jedné rezervace – čím více Vás poletí, tím levnější letenky budou (v rámci rezervace je účtován administrativní poplatek dopravce ve výši 460 Kč)

Ubytování

Solidní ubytko v centru Amsterdamu rozhodně neseženete jen za pár šušní, tak s tím dopředu počítejte. Tedy lépe řečeno ta možnost tady existuje, ale bude to za cenu noci v hostelu se společnou noclehárnou a sociálkou. Ať již hledáte basic hostel nebo prima hotel, tak se rozhodně mrkněte na stránky oblíbeného Bookingu nebo využijte nabídek srovnanání ubytovacíh kapacit na webu Trivago. V hlavním městě Nizozemska se však daleko více než kde jinde oplatí podívat i na AirBnB nabízející pokoje či celé bytové jednotky vlastněné místními podnikavci. Častokráte zde naleznete ubytko v širším centru za solidní cenu.

My bychom nocovali v těchto cool kabinách za 1 312 Kč/os./noc anebo v tomto skvěle hodnoceném a oblíbeném čtyřhvězdovém hotelu za 1 211 Kč/os./noc – který je dnes o 30 % zlevněn.

Jak z letiště do centra

Z místního letiště Schiphol není do centra města nikterak složitá cesta. Nejjednoduší spojení je vlakové, které můžete využít co 10 minut. Cesta na hlavní nádraží trvá cca do 15-ti minut a jednosměrná jízdenka stojí 5,20€ (zakoupíte si ji jednoduše přímo na nádraží v automatu). Další možností je bus Airport Express, zde jízdenka zakoupená online vyjde na 5 €. Pro samotný pohyb ve městě si lze zapůjčit například zde velmi oblíbené kolo nebo pokud bude sychravé počasí, tak celodenní jízdenka využitelná na tramvaj, metro, autobusy i lodě Vás vyjde na 7,5€.

Náhled letenky z Prahy do Amsterdamu za 1 323 Kč

Podzimní Amsterdam z Prahy za 1 323 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)