Podzimní Amsterdam z Prahy od 1 261 Kč
17.5.2019

Podzimní Amsterdam z Prahy

od 1 261

O této nabídce

Aerolinka easyJet v rámci své promo sales akce háže do éteru letenky z Prahy do Amsterdamu od 1 261 Kč. Termínů za podobnou cenu se dá najít opravdu hodně od září do října a to jak v průběhu celého týdne, tak i jen na prodloužený víkend. Jelikož se jedná o letenky s easyJetem, tak v ceně máte klasické příruční zavazadlo a ne jen nějakou mrňavou kabelku.

Potřebujete dobít baterky? Předepište si Amsterdam! Vlije vám do žil tolik energie, že vaše duše vydrží ve stavu blaženosti dlouhé týdny. Všechno tu lze konzumovat v nadměrných dávkách s příjemnými vedlejšími účinky – umění – návštěvou Rembrandtova domu, Rijksmuzea a muzea Vincenta van Gogha, jídla a pití – super hustými polévkami, sýry rozplývajícími se na jazyku, dokonalýma holandskýma hranolkama i místním pšeničným pivem. Dobrodružství – plavbou po grachtech, jimiž je město protkané, noční návštěvou Red District – uliček lásky s atmosférou, která nemá ve světě obdoby. Očichávání tulipánů, jízdu na kole, odpočinek mezi papoušky ve Vondelparku… a žádný strach, předávkování nehrozí!

Super termín vychází od 7. 9. – 9. 9. Tento termín rezervujte zde >>

 • Rezervujte: přímo přes web aerolinky easyJet
 • Zavazadla: klasické příruční zavazadlo
 • Dostupnost: srpen – říjen 2018
 • Termíny:
  • 4. 9. – 7. 9. za 1 322 Kč
  • 7. 9. – 9. 9. za 1 261 Kč
  • 11. 9. – 14. 9. za 1 319 Kč
  • 14. 9. – 16. 9. za 1 638 Kč
  • 17. 9. – 19. 9. za 1 432 Kč
  • 18. 9. – 22. 2 za 1 441 Kč
  • 5. 10. – 8. 10. za 1 416 Kč
  • 10. 10. – 12. 10. za 1 500 Kč
  • 23. 10. – 27. 10. za 1 261 Kč
  • … a spousta dalších
 • Tip: uvedené ceny platí při minimálním nákupu 2 ks letenek v rámci jedné rezervace – čím více Vás poletí, tím levnější letenky budou (v rámci rezervace je účtován administrativní poplatek dopravce)

Ubytování

Ubytko v Amstru nepatří mezi nejlacinější záležitosti. Je proto dobré si bydlo bookovat s dostatečným předstihem. Při hledání se nemusíte omezovat jen na úzké centrum, neboť systém městské hromadné dopravy je v Amstru velice dobrý a dostupnost jádra města vysoká i z vzdálenějších čtvrtí. My bychom si vybrali tento tříhvězdový hotel West Side Inn za 758 Kč/os./noc anebo tento pěkný čtyřhvězdový Student Hotel za 1 149 Kč/os./noc.

Pokud pojedete v bandě, tak by pro vás mohly být zajímavým řešením i chatky v tomto campu na severu města (chata pro 4 osoby za 85 €/noc). Další nabídky pak tradičně hledejte na Bookingu či Hotels.com. Případně se mrkněte i na populární AirBnB.

 

Jak se dostat z letiště do centra města

Z místního letiště Schiphol není do centra města nikterak složitá cesta. Nejjednodušší spojení je vlakové, které můžete využít co 10 minut. Cesta na hlavní nádraží trvá cca do 15-ti minut a jednosměrná jízdenka stojí 5,20€ (zakoupíte si ji jednoduše přímo na nádraží v automatu). Další možností je bus Airport Express, zde jízdenka zakoupená online vyjde na 5 €. Pro samotný pohyb ve městě si lze zapůjčit například zde velmi oblíbené kolo nebo pokud bude sychravé počasí, tak celodenní jízdenka využitelná na tramvaj, metro, autobusy i lodě Vás vyjde na 7,5€.

Náhled letenky z Prahy do Amsterdamu za 1 261 Kč

Podzimní Amsterdam z Prahy od 1 261 Kč


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)