Pobaltí + Oslo – Ryanair – 1360 Kč
10.3.2013

Pobaltí + Oslo – Ryanair – 1360 Kč

O této nabídce

Pro dobrodružné povahy, pro které je dovolená na jednom místě noční můrou, tu dnes máme nabídku, kdy můžete za pár korun procestovat celé Pobaltí a ještě cestou strávit den v Oslu.

Celá Vaše dovolená začne ve Wroclawi (do Wroclawi je nejlevnější cesta z Prahy s polskibusem, odkud poletíte 17.4. do Osla, odtud o den později navazuje další let do Vilniusu. Návrat je potom z lotyšské Rigy přes Stockholm do polských Katowic, a to 23.4.

Letenky tedy můžete rezervovat následovně:

17.4. Wroclaw – Oslo Rygge
18.4. Oslo – Vilnius

kdykoliv budete chtít přesun s ecolines přesun Vilnius – Riga

23.4. Riga – Stockholm
23.4. – Stockholm – Katowice

Cena zahrnuje 4 lety + přesun autobusem z Vilniusu do Rigy.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Vilnius{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)