Po Transibiřské magistrále za 7900 Kč komplet (letenky + vlak)
14.4.2013

Po Transibiřské magistrále za 7900 Kč komplet (letenky + vlak)

O této nabídce

Když jsme včera objevili superlevné letenky do ruského Jekatěrinburgu, trošku jsme se zasnili, zapojili své kreativní myšlení a naplánovali pro Vás cestu, která by s cestovní kanceláří stála mnoho desítek tisíc, a to za pouhý zlomek této ceny. Sami jsme podobnou cestu absolvovali a bohužel musíme přiznat, vyšla nás o poznání dráž. Proto ten, kdo se chce po „Trassibu“ projet a nemá ani měsíc volno ani 50.000 Kč, by měl o této nabídce minimálně uvažovat.

Základem celé cesty jsou letenky z Prahy do Moskvy a z Jekatěrinburgu zpátky do Prahy ve dnech 7.10. – 16.10. / 20.10., které Vás vyjdou při rezervaci v našem vyhledávači na 5.911 Kč. Těchto 10 / 14 dní by Vám mělo umožnit podívat se hned do několika měst, která rozhodně stojí za vidění.

Ze své zkušenosti doporučujeme na trase Moskva – Jekatěrinburg zastávky ve Vladimíru, Nižnym Novgorodu a Kazani. Pokud si budete kupovat lístky zvlášť na každý úsek, za vlak celkem zaplatíte zhruba 2.000 Kč, což je s ohledem na obrovskou vzdálenost mezi jednotlivými městy pakatel. Jízdenky je možné zakoupit si online přes rezervační systém Ruských drah 45 dní před odjezdem.

Při cestě doporučujeme strávit minimálně 1 den ve Vladimíru, 1 den v Novgorodě, 2 – 3 dny v Kazani a 1 až 2 dny v Jekatěrinburgu. Zbytek může připadnout na Moskvu nebo nádherné městečko Suzdal, které je několik kilometrů autobusem od Vladimíra.

Pokud byste měli jakékoliv dotazy k cestě, pište do komentářů pod příspěvkem. Přejeme příjemnou cestu!

Celou svou cestu z Moskvy do Jekatěrinburgu dlouhou více než 1700 km si můžete prohlédnout v této mapě.

Ubytování ve všech zmíněných městech si můžete rezervovat přes náš vyhledávač.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Ekaterinburg{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)