Plně flexibilní letenky na Zanzibar
30.8.2021

Plně flexibilní letenky na Zanzibar

11 965

O této nabídce

Upozornění: Zanzibar má podle Ministerstva zahraničí stále černou barvu a nedoporučuje tam kvůli covidu cestovat, situace se do listopadu/prosince může změnit. A kdybyste chtěli změnit rozhodnutí, letenky se dají stornovat.

S blížící se zimou se začínají objevovat akce do exotiky. Zpáteční letenky na oblíbený ostrov Zanzibar, ležící ve vodách Indického oceánu, pořídíte za 11 965 Kč. Například s odletem 2. prosince s návratem 9. prosince Rezervuj příklad >>

Vstupní podmínky na Zanzibar

Cestou na Zanzibar potřebujete PCR test ne starší 72 hodin před příletem do Tanzánie. Dále 24 hodin před odletem vyplníte příjezdový formulář. Po příletu vás čeká antigenní test za 10 USD. Cesta zpět se řídí cestovatelským semaforem. Pro očkované stačí příjezdový formulář, pro neočkované antigen před odletem (48 h nebo PCR 72 h) + ukázat na check-inu rezervaci na PCR test do 24 h po příletu do ČR. Následně nejdříve 10. den (a nejpozději 14. den) další PCR test. Do té doby samoizolace.

Proč jet na Zanzibar

Zanzibar není jen jedním ostrovem ve vodách Indického oceánu, Zanzibar je celým souostrovím oplývajícím bílými písky pláží, kokosovými palmami a rozmanitou přírodou. Mělké korálové zahrady v lagunách rozkvétají barvami drobných rybiček, na návštěvu připlouvají i želvy a delfíni skákaví. Vzduch nad Zanzibarem voní sladkou vanilkou, skořicí, muškátovým oříškem a štiplavým aromatem hřebíčku. Luxusní hotelové resorty se tu střídají s fascinujícími ruinami dávné historie, kultura a tradice vás ohromí. Zanzibar je zkrátka rájem, ideální dovolenkovou destinací, kde vás nabijí energií paprsky slunce a vlny tyrkysového oceánu ukonejší.

Ubytování na Zanzibaru

 

Na Zanzibaru vás čekají naprosto prázdné pláže, týden v moc pěkné 4* přímo na pláži vás vyjde pro dva na 8 248 Kč včetně snídaně.
Náhled letenek za 11 965 Kč z Vídně na Zanzibar s KLM
Plně flexibilní letenky na Zanzibar

 


Bude se hodit

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)