Pisa  – Ryanair – 626 Kč
12.6.2012

Pisa – Ryanair – 626 Kč

O této nabídce

Pokud uvažujete o dovolené, ve které byste chtěli spojit moře a památky, můžete si zaletět v termínu 11. – 18.7. do italské Pisy. Při odletu z Wroclawi a platbě prostřednictvím Martercard Prepaid Vás zpáoteční letenka včetně poplatků vyjde na 626 Kč. Pokud budete letenku platit jiným způsobem, letenka bude o 12 EUR dražší. Když již budete v Pise, můžete se zároveň podívat do nedaleké Florencie nebo zajet si do San Marina.

Ať už se rozhodnete cestovat kamkoliv, levné ubytování naleznete zde.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Pisa{}4-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)