Phuket z Vídně s Qatar Airways – 14115 Kč
14.1.2015

Phuket z Vídně s Qatar Airways

O této nabídce

Jak jsme Vás již v minulých dnech informovali, 5* Qatar Airways v současné době nabízejí velmi výhodné tarify zejména do zemí JV Asie (Kambodža za 11493 Kč, Borneo a další místa Malajsie za 13943 Kč). Nyní se nám podařilo objevit další zajímavý tarif, v rámci kterého lze koupit letenky z Vídně na Phuket za hezkých 14115 Kč. Phuket je přitom výrazně blíže hlavním turistickým cílům Thajska než hlavní město Bangkok.

Příklady rezervací

– duben – prosinec 2015 kromě letních prázdnin

Ubytování

Ubytování v Thajsku je velmi levné a i 4* hotel přímo na pláži na Phuketu Vás vyjde jen okolo 400 Kč na os. a noc. Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv nabídku, ceny na Agodě jsou ve většině případů výrazně příznivější než na všech konmurenčních stránkách.


guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Jitka

Ahoj, líbí se mi nabídka na Phuket, ale nějak se mi nedaří dostat se v dubnu pod 682 eur na osobu. Nevíš už zvedli cenu?

Jirka Spolek - zaletsi.cz

Ahoj Jitko,

akce platila pouze do 16. 1., teď už je to bohužel dražší.

Jirka

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)