Phuket z Budapešti za 11774 Kč
11.5.2017

Phuket z Budapešti

O této nabídce

Pokud čekáte na nějakou super akci na letenky do Thajska, rozhodně doporučujeme využít aktuální akční nabídky luxusních Emirates. Tato aerolinka totiž nyní prodává letenky z dobře dostupné Budapešti na Phuket jen za 11774 Kč v mnoha termínech včetně konce letních prázdnin a celé hlavní sezóny. Jako bonus budete mít cestou tam zdarma celodenní stopover v Dubaji, kde si budete moci zajít na nákupy a vyfotit se u Burž Chalífa.

Akce platí jen do 15.5. nebo do vyprodání, takže doporučujeme na nic nečekat. Nedá se očekávat, že by se podobná akce v nejbližší době opakovala, protože zvláště u Emirates je podobná cena mimořádně nízká.

  • Rezervujte: přes náš vyhledávač letenek
  • Zavazadla: v ceně odbavené zavazadlo 20 kg
  • Dostupnost: od 16.8. do 14.12. a dále od 29.12. do 31.3.
  • Příklady termínů:

Ubytování

Ubytování v Thajsku nejlevněji rezervujete přes vyhledávač Agoda, v poslední době začíná vycházet cenově téměř stejně také známější booking.

Jak do Budapešti

Do Budapešti se z Prahy dostanete za srovnatelné peníze buď vlakem s Českými drahami (při nákupu včasné jízdenky minimálně 3 dny před odlezdem), nebo autobusem s Regiojetem, Flixbusem nebo Eurolines. V obou případech se cena jednosměrné jízdenky pohybuje kolem 500 Kč.

Phuket z Budapešti za 11774 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)