Phuket z Budapešti nebo Vídně od 12199 Kč
11.2.2017

Phuket z Budapešti či Vídně

O této nabídce

Už jste byli v Thajsku a nechce se vám znovu létat do Bangkoku, potom se táhnout přes celé město na druhé letiště, abyste mohli letět s Air Asia do své finální destinace? Co takhle vyrazit z nedaleké Budapešti nebo Vídně rovnou na Phuket v mnoha termínech po celý rok už za 12199 Kč s luxusními Emirates z Budapešti nebo za 13643 Kč z Vídně. Odlet z Budapešti navíc nabízí jako bonus možnost celodenního stopoveru v Dubaji. Výhodou letu z Vídně jsou naopak celkem pohodlné přestupy v obou směrech.
  • Rezervujte: přímo přes tento vyhledávač
  • Zavazadla: v ceně odbavené zavazadlo 30 kg (z Budapešti) nebo 20 kg (z Vídně)
  • Dostupnost: nejlevněji květen – prosinec 2017
  • Podmínky tarifu: při odletu z Vídně se na tuto cenu dostanete jen v případě, že počet cestujících bude sudý (cena v příkladech je pro 2 osoby)
  • Příklady termínů:

Ubytování

Ubytování v celém Thajsku seženete pravděpodobně nejlevněji na stránkách Agody. V poslední době se nám překvapivě sem tam stalo, že jsme hotel našli levněji na bookingu takže nyní raději vždy zkoušíme obě varianty.


Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)