Phuket a Peking – 12 356 Kč
18.10.2017

Phuket a Peking

12356

O této nabídce

Nakombinujte si zimní výlet do tepla se zastávkou v Zemi středu u Velké čínské zdi. Řeč je o zpátečních letenkách z Mnichova do thajského Phuketu, a krátké zastávce v Pekingu. Dostupná je stále hromada termínů, například na začátek března s odletem 9. 3. a návratem 16. 3. Rezervuj tento termín >>

V Číně si to můžete prodloužit i na delší dobu, během zimy tam ale čekejte teploty okolo nuly.

Ubytování

Obecně ubytování v Thajsku je velmi levné, pokud sháníte pěknou tříhvězdu se snídaní kousíček od pláže, mrkněte na tenhle námi ověřený hotel. Levné místní restaurace jsou hnedka vedle.

Víza

Do 90 dnů nejsou potřeba, v Pekingu platí 72 hodinový bezvízový tranzitní režim, takže pokud tam zůstanete déle, ani tehdy víza nepotřebujete.

Jak do Mnichova

Mnichov není od českých hranic příliš vzdálen. Pokud pojedete ve více lidech, tak stojí rozhodně za zvážení vzít svoje vlastní auto, případně se domluvit na spolujízdě.
Co se týče autobusových spojů, tak vás na pravidelných linkách obslouží flotila Regiojetu, případně Flixbusu.


Náhled letenky za 12 356 Kč s Air China na Phuket

 

Phuket a Peking - 12 356 Kč​​​​​​​

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)