Petrohrad a Moskva o letních prázdninách od 3183 Kč
6.4.2015

Petrohrad a Moskva o letních prázdninách z Pardubic

O této nabídce

Pozorování otevírání petrohradských mostů a procházky po městě v období bílých nocí je zážitek, který rozhodně stojí za vidění. Tetno výlet Vás momentálně vyjde na velmi rozumné peníze díky nabídce ruské aerolinky Transaero, která aktuálně prodává letenky z Pardubic do Petrohradu v období začátku letních prázdnin za 3183 Kč. Druhou možností, kterou mohu z osobní loňské zkušenosti jen doporučit, je let z Pardubic do Moskvy s návratem z Petrohradu za 3771 Kč. Mezi Moskvou a Petrohradem se přesunete pohodlně nočním vlakem.

Podmínky tarifu

  • Rezervace: v tomto vyhledávači
  • Dostupné termíny: termíny dostupné téměř po celý rok včetně období letních prázdnin (pouze sobotní lety)
  • Zavazadlo: příruční + 1 ks odbavené 23 kg
  • Vízum: vízum Vás vyjde minimálně na 990 Kč, pokud si jej vyřídíte na konzulárním oddělení velvyslanectví v Praze. Dále budete potřebovat pozvání, které jsme schopni Vám zajistit za 450 Kč

Příklady termínů

  • 11. – 18.7. Pardubice – Petrohrad – Pardubice: 3183 Kč >> REZERVUJ
  • 11. – 18.7. Pardubice – Moskva, Petrohrad – Pardubice: 3771 Kč >> REZERVUJ

Rezervace jízdenek na vlak mezi Moskvou a Petrohradem

Jízdenky mezi mezi Moskvou a Petrohradem si můžete zakoupit na webu www.rzd.ru za cenu začinající na 400 Kč na os. Pokud byste měli s rezervací jízdenek problém, můžete se na nás obrátit.

Ubytování

Hezký dvojlůžkový pokoj v malém hotýlku v centru Petrohradu je možné rezervovat za 350 Kč za os. a noc.

Pokud pojedete do Moskvy, hezký hotel 5 minut od Rudého náměstí Vás díky tajné nabídce bookingu vyjde na 500 Kč na os. a noc.

 


guest
9 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Pavel Kubečka

Ahoj,

chtěl jsem objednat jízdenky na vlak z Moskvy do Petrohradu a zmátlo mne, že například 764А Sapsan a 766А Sapsan jedou v intervalu deseti minut. Marně hledám na netu nějaké vysvětlení, zda se liší v místě odjezdu nebo v trase.

Díky za radu Pavel

Tomáš

Dobrý den, rozhodujeme se, že bychom jeli do Petrohradu, ale odrazuje nas zdlouhavý proces u víza. Chci se zeptat, kdybychom měli přes vás ten zvací dopis, do víza se vyplňuje jako že jedeme za turistikou a nebo za fyzickou osobou? Neni mi to jasné, protoze kdyz vyplnime turistika, chce to po nas adresu cestovni kanceláře. A take by me zajímalo, jestli by se treba nemohlo stat, ze by ten zvací dopis neuznali a poslali by nas zpet z Ruska do CR? Mozna to jsou blbe otázky, ale zajímalo by me to 🙂 Dekuji

Mirek - www.zaletsi.cz

Ahoj Tomáši,
zvací dopis musí být zaslán certifikovanou cestování kanceláří v Rusku, přičemž my s jednou takovou spolupracujeme. Doba vyhotovení pozvání je přibližně 2 dny a pošleme Vám ho e-mailem.
Na tomto pozvání jsou všechny potřebné informace včetně adresy a registračního čísla cestovní kanceláře.
V takovém případě v žádosti o vízum zvolíte, že jedete za turistikou.
O vízum žádáte v České republice, takže se přinejhorším může stát, že to vízum nedostanete tady. Zpět by Vás tedy neměli vrátit v žádném případě. Neudělení víza je ale velmi výjimečné a ještě jsem se s tím nesetkal.
Kdybyste potřebovali jakkoliv pomoci, klidně se na nás obraťte. V případě zájmu Vám rádi zařídíme i celé vízum. 😉
Mirek

Dasa

Dobry den, rada bych se zeptala na to pozvani, jste opravdu schopni ho zajistit? A co je k nemu potreba? Diky

Mirek - www.zaletsi.cz

Ahoj Dášo,

opravdu ho běžně zajišťujeme. Spolupracujeme v Rusku s cestování kanceláří, která má oprávnění pozvání vystavit. Cestovky v Česku začaly v poslední době chtít za pozvání nehorázné peníze, takže jsme se rozhodli si je začít shánět sami.

K pozvání je potřeba mít kompletní informace o cestujícím (jméno, dat nar.), informace o pase (číslo pasu, datum expirace), a ubytování v Rusku. Pokud bys chtěla ubytování rezervovat až na poslední chvíli, je možné udělat nějakou levnou rezervaci možností následného zrušení. V případě zájmu bych Ti poslal kompletní formálář.

Mirek

Martina

Existuje vůbec nějaká linka, co létá z Brna do Petrohradu? Díky

Mirek - www.zaletsi.cz

Ahoj Martino,

z Brna se do Petrohradu přímým letem bohužel nedotaneš. Budeš muset jet do Pardubic nebo Vídně…

Mirek

Lukáš

Přímo do moskvy asi nic, že? Koukal jsem, že mi to žádné lety nenajde

Mirek - www.zaletsi.cz

Lukáši, Transaero už z Pardubic do Moskvy nelítá, takže je třeba letět z Prahy. Tam je teď díky letům Transaero a Smartwings vyšší konkurence, takže se letenky dají sehnat také za rozumnou cenu.

Další možností je také letět např. z Pardubic do Petrohradu a zpátky z Moskvy do Prahy. Tato varianta se dá pořídit také za necelých 4 tis. Kč.

Kdyby se ti nějaká z těch variant líbila, můžeme se podívat na nějaké konkrétní termíny.

Mirek

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)