Peru z Mnichova za 13 981 Kč
15.2.2017

Peru z Mnichova

O této nabídce

Americká společnost Delta Airlines pokračuje v uvolňování sympatických tarifů na lety do oblasti Latinské Ameriky. Dneska si Vás připravila peruánskou Limu s odleteme z nedalekého Mnichova za pěkných 13 981 Kč. Termínů je vcelku dost až do konce kalendářního roku s výjimkou letních prázdnin, takže si stačí jen vybrat a vypravit se objevovat jádro bývalé největší indiánské říše – Říše Inků nebo panenské pralesy západní Amazonie. Za zážitky se můžete vydat například v termínu 19. 4 – 2. 5. -> REZERVUJ ZDE
  • Rezervace: přímo přes náš vyhledavač
  • Termíny: dostupné v tomto kalendáři
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla s limitem 23 kg a 1 ks standardního příručního bagu či kabelky
  • Dostupnost: duben – prosinec 2017 ( s výjimkou letních prázdnin)

Ubytování

První noc po příletu zkuste k zaslouženému noclehu po dlouhé cestě třeba tento pěkný a jednoduchý hotel za 384 Kč/os./noc včetně podáváné snídaně. Náročnější mohou zvolit tento komfortnější hotel za 895 Kč/os./noc.

Další možnosti ubytování volte dle svého cestovního itineráře, ale pamatujte, že nejzajímavější nabídky naleznete na otřepaném Bookingu. Využít lze taktéž srovnavač služeb Trivago.

Víza

Pro návštěvu Peru nejsou občané České republiky zatíženi vízovou povinností. Nezapomeňte však, že z důvodu přestupu ve Spojených státech amerických budete potřebovat elektronické potvrzení ESTA. To získáte během minut po vyplnění krátkého formuláře a zaplacení správního poplatku 14 USD.

Jak na Machu Picchu?

Abyste objevili ruiny tohoto kultovního města, musíte se z Limy vydat jihovýchodním směrem do vnitrozemí – do města Cuzco. Využít lze samozřejmě autobusovou dopravu, ovšem pohodlnější bude jistě letět. Nabízí se hned tři společnosti, a to Star Peru, LATAM a Avianca. Jelikož se Cuzco nachází ve vyšší nadmořské výšce ( 3 400 m. n. m.), tak pro aklimatizaci doporučujeme pár dní setrvat a adaptovat se na nezvyklé prostředí.

Vstupenky na samotné Machu Picchu doporučujeme zakoupit s předstihem na těchto oficiálních stránkách. Jen si dejte pozor na uplatnění studentské slevy. Tento typ lístků lze zakoupit až přímo na místě v Cuzcu a může se jednoduše stát, že na Vámi preferovaný termín již nebudou volná místa k dispozici.

Ze samotného Cuzca vede k pozůstatkům jednoho z center Incké říše již pouze železnice. Využijte jednoho z dvojice dopravců, kterými jsou Incarail a Perurail. Jízdenky se opět vyplatí zakoupit s určitým předstihem, jelikož ty nejlevnější třídy bývají vyprodané i několik týdnů dopředu.

Náhled letenky z Mnichova do Limy za 13 981 Kč

Peru z Mnichova za 13 981 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)