Peru z Madridu s návratem z Kolumbie či Panamy do Londýna od 10 220 Kč
28.11.2016

Peru z Madridu s návratem z Kolumbie či Panamy do Londýna

O této nabídce

Pozor! Máme tu pořádný multi-city tarif pro otřískané cestovatele, kteří se do toho nebojí šlápnout. Takřka během celého jara se ve vybraných termínech můžete podívat na západní pobřeží Jižní Ameriky a pořádně ho zcestovat. British Airways totiž přichází s open-jaw letenkami z Madridu do peruánské Limy a následným návratem z kolumbijské Bogoty (lze i z Panamy) do Londýna. Ceny začínají na velmi hezkých 10 220 Kč při návratu z Panamy a na 10 452 Kč při odletu z Bogoty.

Na cestě mezi Peru a Kolumbií ještě navštívíte další jihoamerický stát, a to Ekvádor (tedy za předpokladu, že se nechystáte na jistě zajímavý přechod či splav amazonského pralesa).

Za tímto dobrodružství plným výletem se můžete vydat například v termínu od 17. května do 5. června za 10 452 Kč >> REZERVUJ ZDE.

 • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla s váhovým limitem 23 kg a 1 ks příručáku na palubu
 • Dostupnost: březen – červen 2017
 • Termíny:
  • Madrid – Lima, Bogotá – Londýn
   • 4. – 26. 3. za 10 452 Kč
   • 11. 3. – 1. 4. za 10 452 Kč
   • 18. 3. – 13. 4. za 10 452 Kč
   • 5. – 25. 5. za 10 452 Kč
   • 17. 5. – 4. 6. za 10 452 Kč
   • 4. – 24. 6. za 10 660 Kč
  • ​​​​​​​Madrid – Lima, Panamá – Londýn
   • ​​​​​​​totožné termíny jako výše při ceně 10 220 Kč

Ubytování

Pro první dny si jistě dopředu zapykejte ubytování přímo v Limě. Vyzkoušet můžete například tento skromný a velmi dobře hodnocený hotel za 382 Kč/noc včetně snídaně. Další ubytovací možnosti volte dle svého itineráře cesty, ovšem pamatujte na ozkoušený Booking, kde je nabídka pestrá a častokrát Vás při vybírání může pomoci právě hodnocení ostatních uživatelů. Nebo využijte porovnávač Trivago.

Jak do Madridu resp. z Londýna?

Do španělské metropole se dostanete jednoduše s Ryanairem přímo z blízké Bratislavy, případně i z Norimberka, Berlína či Budapešti. Zatímco zpátky do Prahy se dá z Londýna využít některý z lowcostových dopravců jako jsou easyJet (létá z Gatwicku), Ryanair (létá ze Stanstedu) či Wizzair (létá z Lutonu).

Víza

Pro návštěvu Peru, Kolumbie ani Panamy nepotřebují čeští občané v současné době obdržená víza. Pokud se rozhodnete si výlet prodloužit ještě do Ekvádoru, tak vězte, že ani zde  nebudete zatíženi vízovou povinností.

Náhled letenky za 10 452 Kč (Madrid – Lima, Bogota – Londýn)

 

Peru z Madridu s návratem z Kolumbie či Panamy do Londýna od 10 220 Kč

Náhled letenky za 10 220 Kč (Madrid – Lima, Panama – Londýn)

Peru z Madridu s návratem z Kolumbie či Panamy do Londýna od 10 220 Kč

guest
10 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Ondra

Ahoj. Dari se vam nekomu jeste najit termin pro Limu/Bogotu?

Jana

Dobrý večer, můžete mi prosím pomoci nějak levně nakombinovat Peru s odletem v březnu a návratem v červnu? Delší pobyt ne a ne správně trefit za slušnou cenu…
Děkuji.

Pavla

Dobrý deň,

pri rezervácii to hádže chybu (iné dni som skúšala a vždy tá istá chyba):
Omlouváme se, ale rezervaci vybrané varianty není možné dokončit kvůli některému z těchto důvodů:
– Žádný ze způsobů plateb není dostatečně rychlý, aby bylo možné splnit podmínky letecké společnosti a vystavit letenku v rámci naší pracovní doby.
– Letecká společnost neposkytla informaci o možnostech platby. Vyberte jinou nabídku, nebo rezervujte v jiný den.

Pavla

Ahoj, nebyl by tam prosím nějaký termín od toho 4. 6. ale jen na cca dva týdny (plus minus) pro dvě osoby Madrid – Lima, Bogotá – Londýn ? Předem díky, Pavla

Pavla

Aaaa, uz jsem ho nasla 🙂

Antonin

No vida, sama jsi byla ještě rychlejší než naše reakce. Prima 🙂

Pavla

Ale mám ještě jeden dotaz :)) ať se nenudíte 🙂 Dalo by se toho 4. nasednout až v Londýně za podobnou cenu? Zkusila jsem ve Vašem vyhledávači, ale háže mi to už cenu cca 18 tisíc. Díky moc 🙂

Antonin

Bohužel, Pavlo, při takto poskládaných akcích je nutnou podmínkou absolvovat všechny segmenty letu. V případě, že by jsi nenasedla toho 4. června v Madridu, tak by ostatní letenky propadly.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)