Peru – Lima z Vídně za 14 387 Kč
5.6.2018

Peru - Lima z Vídně

14387

O této nabídce

Relativně levné letenky na jihoamerický kontinent se v poslední době objevují opravdu poskrovnu. Výjimkou však byla včerejší velice lákavá akce na Galapágy, která stlačila cenu na historické minimum a ještě poznání chtivým cestovatelům nabídla pěkné stopovery v kolumbijské Bogotě a ekvádorském Quitu. Ta stále frčí a přečíst si o ní můžete v tomto článku. Ale zpět k právě inzerované akci – ta nabízí letenky opět do Jižní Ameriky, tentokráte však do Peru. Z vídeňského letiště se do hlavního města – Limy dostanete za solidních 14 387 Kč. K dispozici je však pouze omezený počet kombinací v listopadu a prosinci. Výhodou pak budou alespoň velmi příjemné přestupy při cestě za oceán a jeden delší při návratu do střední Evropy. Ten však v Atlantě jednoduše využijete k otočce do města, nákupům či návštěvě muzea Coca Coly…

Ubytování

Vzhledem k nočnímu příletu do Limy jistě nikdo nepohrdne předem zajištěným ubytováním, kde se po dlouhé cestě pořádně vyspí a načerpá síly na poznávání celé země. My bychom si vybrali tento prima Bed&Breakfast za 325 Kč/os./noc včetně snídaně anebo takovýto pohodový apartmán za 550 Kč/os./noc. Další nabídky na vás čekají na klasickém Bookingu nebo mrkněte na srovnavač Trivago či platformu AirBnB.

Víza

Pokud Váš pobyt na území Peru nepřekročí více než 90 dní a jeho účel nebude jiný než turistický, tak nejste jako občané České republiky zatíženi žádnou vízovou povinností. Jen si dejte pozor na přestup v USA. Budete totiž potřebovat elektronickou registraci ESTA. Hravě si ji obstaráte během pár minut online a po zaplacení správního poplatku 14 USD bude Vaše. Jak na to se dočtete na této stránce.

Náhled letenky z Vídně do Limy za 14 387 Kč

Peru - Lima z Vídně za 14 387 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)