Peru – Lima z Mnichova za 14 323 Kč
25.10.2018

Peru - Lima z Mnichova

14323

O této nabídce

„V dílně“ kolumbijské letecké společnosti Avianca stále visí zajímavé letenky s cílovou destinací ležící pod andskými vrcholky v peruánské Limě. Za zpáteční tickety z Mnichova zaplatíte 14 323 Kč. V ceně tarifu jsou zahrnuty dokonce 2 ks odbavených zavazadel a cestou vás čeká pouze jeden rychlý přestup v Bogotě v obou dvou směrech. To je jeden benefit za druhým. Na druhou stranu omezená je dostupnost těchto akčních letenek neb vybírat lze pouze z termínů v druhé půlce listopadu a na začátku prosince letošního roku. Nadšení cestovatelé si taktéž mohou vybrat z delších stopoverů v kolumbijské metropoli – Bogotě (bez nutnosti nocovat) a ochutnat tak v rámci jedné cesty i další destinaci.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 2 ks odbaveného á 23 kg/ks + klasický příručák
  • Dostupnost: listopad – prosinec 2018
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři

Ubytování

Po příletu do Peru jistě nebude od věci alespoň den strávit v jeho hlavním městě – Limě. My bychom si zde vybrali tento pohodový tříhvězdový hotel za 623 Kč/os./noc anebo tuto tříhvězdu podobného typu se snídaní v ceně za 565 Kč/os./noc. Budete-li hledat bydlo jiného typu či v jiné lokalitě tak se určitě mrkněte na Hotels.com či Booking. 

Víza

Pokud Váš pobyt na území Peru nepřekročí více než 90 dní a jeho účel nebude jiný než turistický, tak nejste jako občané České republiky zatíženi žádnou vízovou povinností.

Jak do Mnichova

Pojedete-li v bandě, tak je nejlepší vyrazit do Mnichova ve vlastní káře.  Pokud však preferujete cestu neosobním dopravním prostředkem nejsnáze dostanete z Prahy na palubách žlutých resp. zelených autobusů společností  Regiojet nebo  Flixbus.  Jednosměrné jízdenky do centra města začínají na 269 Kč a pokud byste se rádi svezli až na letiště, tak zaplatíte za cestu 575 Kč. Jestliže budete přískok kupovat s dostatečným předstihem, zkuste se podívat i na vlakový spoj  ČD. Přímý spoj z Prahy do Mnichova vyjde na 365 Kč.

Náhled letenky z Mnichova do Limy za 14 323 Kč

Peru - Lima z Mnichova za 14 323 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)