Peru – Lima z Berlína za 11 674 Kč
31.7.2019

Peru - Lima z Berlína

11 674

O této nabídce

Jestliže jsme včera v tomto článku poukazovali na levné letenky z Mnichova do Santiaga de Chile, tak dnes v jihoamerickém kurzu budeme pokračovat. V nabídce letecké aliance Sky Team (letecké společnosti KLM & Air France) aktuálně ulovíte zpáteční letenky z Berlína do Peru. Letenky s cílem v Limě pořídíte na na kolik termínů během listopadu a prosince za 11 674 Kč. Tato základní cena sice obsahuje jen příruční zavazadlo, ale i s ním se dá výlet zvládnout. Alternativně si samozřejmě lze dokoupit klasické odbavené za 80 €/ks/směr. Cestou do Peru vás pak čekají svižné přestupy v Amsterdamu nebo Paříži.

Divoké Peru je přenádhernou zemí Jižní Ameriky, ve které se střídají neprostupné pralesy s vyprahlými pouštěmi a masivní Andy se svými bíle zasněženými vrcholky se táhnou pobřežím Tichého oceánu. Cuzco je plné historie i vstřícnosti a ruiny bájného inckého města Machu Piccu se noří z ranní mlhy, když vzduchem prostupuje tajemství. Vydejte se na proslulou Duhovou horu, a ještě dál, do neobjeveného Rudého údolí. Jeho neuvěřitelně červená zemina, člověkem neposkvrněná, se pere s pastelovou jemností solných jezírek Maras a kontrastuje se zelení záhadných kruhových teras v Moray. Tak na co ještě čekáte? Vemte krosnu, obujte pohory a vydejte se mezi lamy a alpaky!

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

Ubytování

Po příletu do Limy si alespoň na jednu noc bookněte tento skvěle hodnocený Orchid Hostel za 352 Kč/os./noc včetně snídaně , kde krásně zrelaxujete a naplánujete následující dny. Případně zkuste mrknout i na tento tříhvězdový Hotel Continental za 620 Kč/os./noc opět včetně snídaně. Další nabídku bydla hledejte tradičně na Bookingu či Hotels.

Víza

Pokud Váš pobyt na místě nepřekročí 90 dní, tak žádná víza řešit nemusíte.

 

Náhled letenky z Berlína do Limy za 11 674 Kč

Peru - Lima z Berlína za 11 674 Kč


Bude se hodit

Letiště Berlín – Tegel (TXL)

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)