Peru – Lima z Barcelony za 10 714 Kč
15.11.2017

Peru - Lima z Barcelony

10714

O této nabídce

Akční letenky do Jižní Ameriky tu v poslední době moc často neinzerujeme, jelikož jich bývá jako šafránu. Dnešek je však výjimkou a Vy si můžete nakombinovat velice hezké spojení na území bývalé Incké říše  – do peruánského hlavního města Limy. Zpáteční letenky z Barcelony pořídíte s dopravcem American Airlines za 10 714 Kč v termínu od 21. ledna do 4. února. Cestou se ještě zastavíte v americkém Miami, které si během  delšího stopoveru stihnete v rychlosti projet anebo se osvěžíte koupačkou na některé ze zdejších pláží.

Z Prahy Vás do katalánské metropole dopraví Ryanair – včetně odbavených zavazadel za 2 760 Kč. Jelikož přílet bude předvečer odletu do Jižní Ameriky, tak na Vás bude čekat osvětlený Gaudího chrám Sagrada Família a následně se můžete uklidit do baru na víno a tapas. Na zpáteční cestě si lze udělat zastávku v Barceloně klidně delší, závisí již jen na Vaší chuti.

Kromě jihomamerického Peru tak stihnete omrknout i Barcelonu a Miami na Floridě, přičemž letenky z Prahy Vás na tento itinerář vyjdou jen na krásných 13 474 Kč! Tak na nic nečekejte a plánujte výlet k Machu Picchu.

Ubytování

Jednu noc na cestě do Jižní Ameriky či naopak při návratu bychom strávili třeba v tomto útulném dvouhvězdovém hostelu za 564 Kč/os./noc.

Po příletu do Limy se nabízí zvolit třeba tento dobře hodnocený apartmán kousek do pláže za 436 Kč/os./noc anebo tento pohodový B&B za 436 Kč/os./noc. Více luxusu Vám pak nabídne tento pěkný čtyřhvězdový hotel za 885 Kč/os./noc.

Víza

 

Pokud Váš pobyt na území Peru nepřekročí více než 90 dní a jeho účel nebude jiný než turistický, tak nejste jako občané České republiky zatíženi žádnou vízovou povinností. Jen si dejte pozor na přestup v USA. Budete totiž potřebovat elektronickou registraci ESTA. Hravě si ji obstaráte během pár minut online a po zaplacení správního poplatku 14 USD bude Vaše. Jak na to se dočtete na této stránce.


Jak do Barcelony

Přískok do Barcelony Vám zprostředkují buď ČSA, Vueling anebo Ryanair. Zejména irský lowcostový dopravce, který na trasu vstoupil teprve letos v říjnu, vyjde doslova na pár stovek. Zpáteční letenky z Prahy pořídíte za ceny kolem 1 500 Kč. Za odbavený bágl s limitem 20 kg potom 650 Kč/směr. Čili za ca 3 tisíce Kč máte přískok vyřešen.

Náhled letenky z Barcelony do Limy za 10 714 Kč

Peru - Lima z Barcelony za 10 714 Kč

Náhled letenky z Prahy do Barcelony za 2 760 Kč (vč. odbaveného zavazadla)

 

Peru - Lima z Barcelony za 10 714 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)