Peru – Lima – TAM Airlines – 6 374 Kč
16.3.2013

Peru – Lima – TAM Airlines – 6 374 Kč

O této nabídce

TAM Airlines opět přináší chybný tarif a na velmi omezené množství termínů pořídíte zpáteční letenku za 6 374 Kč. Příkladem může být odlet z Paříže (CDG) 7. května s návratem z Limy (LIM) do Londýna (LHR) 9. června. Letenku doporučujeme rezervovat co nejrychleji přímo na stránkách TAM Airlines.

Jak na rezervaci: Zvolte multicity, a zadejte postupně 7. května Paříž – Rio, 8. května Rio – Lima a 9. června Lima – Londýn.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Lima, peru{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)