Peru – Lima – American Airlines – 10671 Kč
9.11.2013

Peru – Lima – American Airlines – 10671 Kč

O této nabídce

Navštívit Machu Picchu nebo jen zvolit Limu coby výchozí bod pro návštěvnu Jižní Ameriky umožňuje tarif American Airlines za 10671 Kč. Příkladem může být odlet z Barcelony 5. března s návratem 17. března. Letenky jsou dostupné od ledna až do dubna, s maximální délkou pobytu 1 měsíce. Rezervujte v tomto vyhledávači letenek.

Peru – Cuzco 12415 Kč

Víza a ESTA

Občané ČR nepotřebují pro vstup do Peru víza (maximální pobyt 6 měsíců), vzhledem k tomu, že cesta je vedená přes USA, je nutné mít biometrický pas a platné ESTA.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Peru, Lima{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)