Peru – Lima – 7699 Kč
12.12.2015

Peru - Lima

O této nabídce

Chybný tarif do peruánské Limy je zpět a dokonce ještě o pár korun levnější! Zpáteční letenku z Amsterdamu (AMS) do Limy (LIM) pořídíte za 285 EUR neboli 7699 Kč. Nechybí samozřejmě ani příkladové datum a to s odletem 25. září s návratem 7. října. Kdo se tedy pojede podívat na Maču Pikču? 🙂

[highlightbg /]

 Jak se dostat do Amsterdamu?

Do Amsterdamu se z Prahy dostanete s nízkonákladovým Easyjetem.

Kde bychom bydleli v Limě?

V Limě můžete bydlet velmi levně, třeba v tomto jednoduchém hotelu.  rovněž nabídky můžete porovnat přes  Trivago.

[singlepic id=819 w=576 h=432 float=center]

Jak se dostat na Machu Picchu?

Nejdříve se musíte dostat do Cuzca. Z Limy můžete jet buď busem nebo letět letadlem. Mezi těmito městy létá Star Peru  (vyplatilo se nám rezervovat letenky pár dní před odletem, byly levnější), LAN a Avianca. V Cuzcu doporučujeme pobýt minimálně pár dní kvůli aklimatizaci – Cuzco je v nadmořské výšce 3400 m. n. m. a pár dní se vám může motat hlava, než si zvyknete na výškový rozdíl. Vstupenky na Macu Picchu si určitě zajistěte v předstihu na oficiálních stránkách. Pozor! Pokud budete chtít koupit studentské vstupenky, musíte si je koupit až v Cuzcu a může se stát, že nebudou na váš termín dostupné.

Na Machu Picchu se dá dostat z Cuzca pouze vlakem, můžete si zvolit ze dvou společností, Incarail či Perurail. Jízdenky na vlak doporučujeme také koupit dopředu, jelikož ty nejlevnější cestovní třídy bývají velmi rychle vyprodané.


guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)