Peru – Lima – 7699 Kč
12.12.2015

Peru - Lima

O této nabídce

Chybný tarif do peruánské Limy je zpět a dokonce ještě o pár korun levnější! Zpáteční letenku z Amsterdamu (AMS) do Limy (LIM) pořídíte za 285 EUR neboli 7699 Kč. Nechybí samozřejmě ani příkladové datum a to s odletem 25. září s návratem 7. října. Kdo se tedy pojede podívat na Maču Pikču? 🙂

[highlightbg /]

 Jak se dostat do Amsterdamu?

Do Amsterdamu se z Prahy dostanete s nízkonákladovým Easyjetem.

Kde bychom bydleli v Limě?

V Limě můžete bydlet velmi levně, třeba v tomto jednoduchém hotelu.  rovněž nabídky můžete porovnat přes  Trivago.

[singlepic id=819 w=576 h=432 float=center]

Jak se dostat na Machu Picchu?

Nejdříve se musíte dostat do Cuzca. Z Limy můžete jet buď busem nebo letět letadlem. Mezi těmito městy létá Star Peru  (vyplatilo se nám rezervovat letenky pár dní před odletem, byly levnější), LAN a Avianca. V Cuzcu doporučujeme pobýt minimálně pár dní kvůli aklimatizaci – Cuzco je v nadmořské výšce 3400 m. n. m. a pár dní se vám může motat hlava, než si zvyknete na výškový rozdíl. Vstupenky na Macu Picchu si určitě zajistěte v předstihu na oficiálních stránkách. Pozor! Pokud budete chtít koupit studentské vstupenky, musíte si je koupit až v Cuzcu a může se stát, že nebudou na váš termín dostupné.

Na Machu Picchu se dá dostat z Cuzca pouze vlakem, můžete si zvolit ze dvou společností, Incarail či Perurail. Jízdenky na vlak doporučujeme také koupit dopředu, jelikož ty nejlevnější cestovní třídy bývají velmi rychle vyprodané.


Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)