Peru – Lima – 10 993 Kč
14.12.2014

Peru - Lima

O této nabídce

Pro odvážné cestovatele, kteří se nebojí přestupovat, tu máme zajímavý multicity tarif do peruánské Limy. Letenku s odletem z Madridu (MAD) do Limy (LIM) s návratem do Manchesteru (MAN) pořídíte za 10 993 Kč. Příkladem může být odlet 2. března s návratem 21. března.

  • Rezervace: Nejlevněji přímo na webu Iberie (vlevo nahoře najeďte na Travel, potom na Search, klikněte na Flights a potom na záložku Multiple Journeys, není to tak jednoduché 🙂
  • Zavazadla v ceně letenky: 2x 23kg k odbavení
  • Termíny: 1. únor – 18. duben
  • Dostupné: do vyprodání nebo opravení tarifu (jedná se o chybu!)

Pokud se Vám to nedaří na Iberii najít, lze to rezervovat rovněž i přes českého prodejce, 2. 3 .- 21. 3. – Rezervuj >>

[singlepic id=242 w=576 h=432 float=center]

Další příkladové termíny

Ubytování v Limě

Jednoduché ubytování v bezpečné čtvrti Miraflores kousek od nábřeží pořídíte v tomto hostelu za 277 Kč/os/noc.

Jak se dostat do Madridu

Do Madridu se dostanete z Prahy s přestupem se španělským Vuelingem, případně z Budapešti či Bratislavy s Ryanairem.

Jak se dostat z Manchesteru

Z Manchesteru se dostanete nejlevněji do Prahy s Easyjetem, případně můžete ukončit cestu už v Londýně a odtud pak s Ryanairem, Easyjetem nebo Wizzairem do Prahy, Brna či Ostravy.

[google-map-v3 shortcodeid=“198b7ee7″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Lima{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)