Peru, Ekvádor, Salvador z Amsterdamu od 11 160 Kč
5.4.2019

Peru, Ekvádor, Salvador z Amsterdamu

od 11 160

O této nabídce

Zaleťte si během příští zimy do Jižní nebo Střední Ameriky. Aerolinka Aeromexico nyní dává do prodeje letenky na únor za dosti sympatické ceny. Letenky z Amsterdamu vás do Peru vyjdou na 11 160 Kč, do Ekvádoru za 11 847 Kč a nebo do středoamerického Salvadoru za 11 426 Kč.

Všechny země si zaslouží pozornost. V Peru kromě Machu Picchu stojí za návštěvu také amazonské pralesy, krásné pobřeží s hromadou pláží a velice příjemní místní lidí. Ekvádor vás zas oslní svou nádhernou přírodou a hromadou přírodních i historických památek zapsaných na seznamu UNESCO. No a Salvador? Ten nabízí zas od všeho trochu, ačkoliv je to nejmenší stát Střední Ameriky – krásné pláže, sopečnou krajinu, koloniální městečka a příjemnou atmosféru.

Super termín například do Peru vychází od 3. 2. – 16. 2. Tento termín rezervujte zde >>

Ubytování

Ať už se vydáte do jakékoliv nabízené země, určitě doporučujeme rezervovat ubytko přes osvědčené portály jako je Hotels.com, Booking.com, případně můžete zkusit kouknout na AirBnB, jestli se tam taky něco pěkného neobjeví. Určitě bychom si rezervovali první noc v příletovém městě. Nejen že to pro vás bude pohodlnější, ale je možné, že to po vás celníci při příletu budou vyžadovat.

Víza

Ani do jedné ze zmíněných zemí nejsou potřeba víza. Samozřejmostí je pas platný ještě 6 měsíců po návratu ze země. Zároveň pobyt ani v jedné zemi nesmí přesáhnout více jak 90 dní.

Jak do Amsterdamu

Letenky do Amsterdamu se dají sehnat průměrně kolem 2-2500 Kč. V současnosti ještě není vypsaný letový řád od easyJetu, se kterým se tam dá letět levněji (lety jsou až téměř za rok). Jelikož se ale jedná o zimní měsíc, dají se očekávat docela přijatelné ceny.

Náhled letenky z Amsterdamu do Peru za 11 160 Kč

Peru, Ekvádor, Salvador z Amsterdamu od 11 160 Kč

Náhled letenky z Amsterdamu do Salvadoru za 11 426 Kč

Peru, Ekvádor, Salvador z Amsterdamu od 11 160 Kč

Náhled letenky z Amsterdamu do Ekvádoru za 11 847 Kč

Peru, Ekvádor, Salvador z Amsterdamu od 11 160 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)