Perth (Austrálie) – Qatar Airways – 18 687 Kč
2.9.2012

Perth (Austrálie) – Qatar Airways – 18 687 Kč

O této nabídce

Jedny z nejlepších pětihvězdičkových aerolinek na světě přinášejí zajímavý tarif k protinožcům. Zpáteční letenka z Říma do Perthu s návratem do Berlína vyjde na 18 687 Kč. Letenky jsou dostupné od dubna do května 2013. Jako příklad udáváme odlet 10. dubna s návratem 26. dubna. Letenku můžete rezervovat na této stránce.

K ceně letenky je ještě nutné připočítat přískok do Říma (z Prahy nejlevněji s Wizzairem – zatím nepotvrdil zimní letový řád) a cestu z Berlína zpět do ČR.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Perth, Australia{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)