Peking z Prahy za 9 781 Kč
31.1.2017

Peking z Prahy

O této nabídce

Během následujících pár týdnů si můžete zaletět do hlavního města Čínské lidové republiky – Pekingu. Projděte se po Velké čínské zdi, navštivte Zakázané město a nezapomeňte ochutnat ani místní skvělou kuchyni. S aktuálním tarifem ukrajinských aerolinek vás budou stát letenky s odletem z Prahy méně než 10 tisíc. Jako bonus a zpestření výletu se nabízí i jednodenní návštěva krásného Kyjeva, kde lze ve vybraných termínech naplánovat 11h stopover při zpáteční cestě.

Vydejte se vstříc zážitkům třeba v březnovém termínu od 10. do 18. za 9 871 Kč >> REZERVUJ ZDE

  • Rezervace: nejlevněji v našem vyhledávači
  • Kalendář termínů: k zobrazení ZDE
  • Zavazadla: 2 ks odbavených zavazadel s limitem 23 kg/ks + standardní příručák
  • Dostupnost: únor – duben 2017

Ubytování

Vyzkoušejte tento oblíbený hotel ležící nedaleko stanice metra za 263 Kč/os./noc nebo dejte šanci tomuto skromnému hostelu za 335 Kč/os./noc. Pokud hledáte spíše variantu vyšší úrovně, pak využijte nabídku tohoto velmi hezkého hotelu v tradičním čínském stylu.

Kromě klasického Bookingu vychází na území Číny zajímavě i nabídky serveru Agoda. Využít lze i služeb srovnavače Trivago.

Víza

Bohužel na občany České republiky se vztahuje vízová povinnost. Vízum uděluje pražské velvyslanectví a podrobné informace jak ho získat se dozvíte přímo na stránce příslušného úřadu…

Pro zastávku v Kyjevě již nijak byrokraticky zatíženi nejste. 🙂

Náhled letenky za 9 781 Kč z Prahy do Pekingu
Peking z Prahy za 9 781 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)