Peking z Prahy za 9 232 Kč
22.10.2018

Peking z Prahy

9232

O této nabídce

Naplánujte si výlet do daleké Číny s nizozemskými aerolinkami KLM, které nabízejí zajímavý tarif s odletem z Prahy do Pekingu za lákavou cenu 9 232 Kč. Do hlavního města Čínské lidové republiky se můžete vydat prakticky kdykoliv od listopadu letošního roku až do konce května toho nadcházejícího. Oproti zvyklostem poslední doby (nejen u KLM) máte v základní ceně i standardní odbavené zavazadlo, což je velice příjemná zpráva. Další výhodou těchto letenek jsou rychlé přestupy v Amsterdamu resp. v Paříži v obou dvou směrech. Pokud by se však někdo chtěl v populárním Amstru na pár hodin zastavit, tak to také není problém a vybere si delší stopover.

Peking Vám rozhodně má co nabídnout. Domov císařské rodiny z dynastie Ming a Qing v podobě Zakázaného města, Náměstí nebeského klidu, množství chrámů i moderní olympijský park s ikonickým Ptačím hnízdem, který hostil Letní olympijské hry v roce 2008 a brzy hostit bude i hlavní ceremoniály v rámci ZOH v roce 2022. Opomenout byste neměli ani gastronomické zážitky či výlet na jeden z Nových divů světa – Velkou čínskou zeď.

Ubytování

Pokud budete uvažovat s nižším rozpočtem, tak se určitě mrkněte na tento jednoduchý ale dostatečný hotel za 405 Kč/os./noc. Větší pohodlí si pak užijete v tomto skvěle hodnoceném tříhvězdovém hotelu za 742 Kč/os./noc. Mnoho dalších nabídek na vás čeká na Hotels.com či tradičním Bookingu. 

Víza

Bohužel na občany České republiky se vztahuje vízová povinnost. Vízum uděluje pražské velvyslanectví a podrobné informace jak ho získat se dozvíte přímo na stránce příslušného úřadu… Cena jednovstupového víza je 60 €.

Náhled letenky z Prahy do Pekingu za 9 323 Kč

Peking z Prahy za 9 232 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)