Peking z Prahy – 13 197 Kč
19.8.2014

Peking

O této nabídce

Navštívit Zakázané město či Velkou čínskou zeď můžete levně díky zajímavému tarifu od letecké společnosti Finnair. Zpáteční letenku z Prahy (PRG) do Pekingu (PEK) pořídíte za 13 197 Kč například na data 21. října – 29. října.

  • Rezervace: v tomto vyhledávači letenek (kalendář), do vyprodání
  • Dostupnost: říjen 2014 – červen 2015
  • Minimální délka pobytu: 7 dní
  • Maximální délka pobytu: bez omezení

Ubytování v Pekingu

V Pekingu máme dobrou zkušenost s tímto hotelem v dobrém poměru cena/výkon asi 100 m od stanice metra.

Víza

Nezapomeňte, že pro obyvatele ČR platí vízová povinnost, vízum stojí 50 EUR a je třeba splnit všechny náležitosti pro jeho získání.
[google-map-v3 shortcodeid=“68fe4ca3″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Beijing, China{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)