Peking z Berlína, Vídně nebo Prahy od 9433 Kč
24.3.2015

Peking z Berlína, Vídně nebo Prahy

O této nabídce

Druhá největší ruská aerolinka Transaero neprodává levné letenky jednom do Bangkoku, ale za velmi výhodné ceny se z ČR i okolí dostanete také do Pekingu. Velmi levné letenky přitom můžete sehnat i na jaře nebo na podzim, tedy v ideální období pro návštěvu Číny. Nejlevněji vycházejí letenky s odletem z Berlína, přičemž lety z Vídně a Prahy jsou jen o pár stovek dražší.

Podmínky akce

  • Rezervace: v tomto vyhledávači letenek
  • Cestovní období: duben – červen, říjen
  • Zavazadlo: příruční + 1x odbavené 20 kg
  • Vízum: do Číny platí vízová povinnost, když konzulární poplatek činí 35 EUR. Pokud nejste jedinci výjimečně obrnění trpělivostí a nechce se Vám chodit na konzulát 3x z důvodu, že po Vás budou chtít nějaký dokument nad rámec oficiálně požadovaných, doporučujeme při vyhotovení víz využít nějakou agenturu. My osobně máme velmi dobré zkušenosti se stránkami vizadociny.cz

Příklady rezervace

  • 17. – 30.5. Berlín – Peking – Berlín – 9433 Kč >> REZERVUJ (spousta termínů po celé období)
  • 11. – 22.10. Vídeň – Peking – Vídeň – 9808 Kč >> REZERVUJ (termíny jen v říjnu)
  • Odlet z Prahy viz tento KALENDÁŘ TERMÍNŮ

Tipy na cestování po Číně

Jednou z nejlepších inspirací pro cestu po Číně pro nás byl tento skvělý cestopis. K tomu si ještě dovolím doplnit, že velmi levně vychází i letecké cestování se společností Spring Airlines (jen v této nízkonákladové aerolince můžete zažít rozcvičky a nabízejí zboží způsobem, za který by se nestyděl ani Hort Fuchs).

Naším osobním tipem je návštěva řeky Li nedaleko Guilinu, kam se nejlevněji dostanete právě se Spring Airlines z města Shijiazhuang. Toto nízkonákladové letiště je velmi dobře dostupné rychlovlakem z Pekingu, přičemž na informacích letiště Vám dokonce proplatí cenu jízdenky na vlak.

Pokud budete cestovat po Číně vlakem, velmi doporučujeme koupit si jízdenky dopředu. Velmi dobrou zkušenost máme s agenturou Chinatripadvisor.com, která Vám za rozumnou cenu jízdenky zakoupí a doručí v požadovaný den až na hotel v Pekingu. Podrobné informace o cestování vlakem po Číně najdete na těchto stránkách.

Ubytování

Ubytování v Pekingu i celé Číně pravděpodobně nejlevněji pořídíte na stránkách Agoda.com. Zajímavé akce často bývají i na bookingu.

 


Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)