Peking z Berlína, Vídně nebo Prahy od 9433 Kč
24.3.2015

Peking z Berlína, Vídně nebo Prahy

O této nabídce

Druhá největší ruská aerolinka Transaero neprodává levné letenky jednom do Bangkoku, ale za velmi výhodné ceny se z ČR i okolí dostanete také do Pekingu. Velmi levné letenky přitom můžete sehnat i na jaře nebo na podzim, tedy v ideální období pro návštěvu Číny. Nejlevněji vycházejí letenky s odletem z Berlína, přičemž lety z Vídně a Prahy jsou jen o pár stovek dražší.

Podmínky akce

  • Rezervace: v tomto vyhledávači letenek
  • Cestovní období: duben – červen, říjen
  • Zavazadlo: příruční + 1x odbavené 20 kg
  • Vízum: do Číny platí vízová povinnost, když konzulární poplatek činí 35 EUR. Pokud nejste jedinci výjimečně obrnění trpělivostí a nechce se Vám chodit na konzulát 3x z důvodu, že po Vás budou chtít nějaký dokument nad rámec oficiálně požadovaných, doporučujeme při vyhotovení víz využít nějakou agenturu. My osobně máme velmi dobré zkušenosti se stránkami vizadociny.cz

Příklady rezervace

  • 17. – 30.5. Berlín – Peking – Berlín – 9433 Kč >> REZERVUJ (spousta termínů po celé období)
  • 11. – 22.10. Vídeň – Peking – Vídeň – 9808 Kč >> REZERVUJ (termíny jen v říjnu)
  • Odlet z Prahy viz tento KALENDÁŘ TERMÍNŮ

Tipy na cestování po Číně

Jednou z nejlepších inspirací pro cestu po Číně pro nás byl tento skvělý cestopis. K tomu si ještě dovolím doplnit, že velmi levně vychází i letecké cestování se společností Spring Airlines (jen v této nízkonákladové aerolince můžete zažít rozcvičky a nabízejí zboží způsobem, za který by se nestyděl ani Hort Fuchs).

Naším osobním tipem je návštěva řeky Li nedaleko Guilinu, kam se nejlevněji dostanete právě se Spring Airlines z města Shijiazhuang. Toto nízkonákladové letiště je velmi dobře dostupné rychlovlakem z Pekingu, přičemž na informacích letiště Vám dokonce proplatí cenu jízdenky na vlak.

Pokud budete cestovat po Číně vlakem, velmi doporučujeme koupit si jízdenky dopředu. Velmi dobrou zkušenost máme s agenturou Chinatripadvisor.com, která Vám za rozumnou cenu jízdenky zakoupí a doručí v požadovaný den až na hotel v Pekingu. Podrobné informace o cestování vlakem po Číně najdete na těchto stránkách.

Ubytování

Ubytování v Pekingu i celé Číně pravděpodobně nejlevněji pořídíte na stránkách Agoda.com. Zajímavé akce často bývají i na bookingu.

 


guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Olga

ahoj, mela bych dotaz ohledne viza, co se tyce rezervace ubytovani – musi byt pri zadosti o vizum dolozena na celou dobu pobytu? Nebo staci uvest rezervaci treba jen par dni co planujeme byt v pekingu? Hlidaji v prubehu cesty jestli je dodrzovan itinerar cesty?
diky

Mirek - www.zaletsi.cz

Ahoj Olgo,
rezervace ubytování by měla být na celou dobu pobytu, ale dodržování itineráře se nijak nekontroluje. Já osobně jsem to vždy řešil tak, že jsem si zarezervoval ubytování v Pekingu, které je možné zrušit, na celou dobu pobytu. Jakmile jsem dostal vízum, ubytování jsem zrušil.
Mirek

Daniela

Teda do Guilinu by mě už nikdy nikdo nedostal, turisty berou jen jako zdroj penšz a dbají na to je řádně oškubat. Tam opravdu nejezděte, byla jsem v Číně půl roku a cestovala jsem tam dva měsíce. No a cesta po řece za deště taky nic moc, zkrátka jsou mnohem lepší místa k prozkoumání a návštěvu Číny určitě doporučuji.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)