Peking, Šanghaj a Chongqing z Prahy za 10690 Kč
26.7.2016

Peking, Šanghaj a Chongqing z Prahy

O této nabídce

Jedna z nejsympatičtějších evropských aerolinek, Finnair, právě nabízí akční letenky z Prahy do čínských měst Pekingu, Šanghaje a Chongqingu z Prahy už za 10690 Kč. Letenky za tuto výjimečně nízkou cenu jsou dostupné téměř na každý den od začátku září až do konce května příštího roku.

Kromě skvělého servisu Finnair nabízí ještě jeden bonus, kterým jsou zcela nové Airbusy A350. Tato letadla Finnair nedávno získal jako první aerolinka v Evropě a létá s nimi právě na linkách do Pekingu a Šanghaje. Pokud ještě váháte, určitě vás přesvědčí tato webová prezentace Finnairu věnovaná právě jejich nové chloubě.

Jestliže se nespokojíte jen s prohlídkou města a Velké čínské zdi, můžete vyrazit i do dalších měst Číny, a to buď čínskými rychlovlaky, nebo letadlem například s nízkonákladovou aerolinkou Spring Airlines (. Cesta na palubách těchto letadel je neopakovatelných zážitkem díky rozcvičce na palubě vedené místními stewardy a prodeji kvalitních hrnců, mixérů a dalších skvělých vychytávek, které u nás můžete koupit jen přes tele shopping. 🙂

[highlightbg]

[/highlightbg]

Vízum do Číny

Vízum do Číny je celkem porod je to jedna z mála zemí, kam si i zkušení cestovatelé nechávají raději zařídit vízum přes specializované agentury. Opravdu si tím ušetříte spoustu času a nervů. My jsme si již několikrát zařizovali vízum přes tuto agenturu a vždy jsme byli maximálně spokojeni.

Cestování po Číně vlakem

Pokud plánujete cestování po Číně vlakem, je dobré zejména v hlavní sezóně pořídit jízdenky dopředu. Nákup online bohužel není bez čínské platební karty možný, ale můžete k tomu využít některou z místních agentur. Mezi nejznámější patří www.china-diy-travel.com či www.chinahighlights.com/china-trains. My jsme cestování vlakem po Číně vyřešili tak, že jsme si dopředu nakoupili všechny jízdenky na naši cestu a tyto jízdenky na náš čekaly na recepci v hotelu po příletu do Číny. Poplatky agentuře začínají na 5 $ za jízdenku, což považujeme velmi přijatelnou cenu.

Ubytování

Ubytování v Číně můžete rezervovat přes stránky Agody, sem tam jsme výhodnější nabídku našli také přes booking.


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)