Peking a Šanghaj z Wroclawi za 8990 Kč
16.9.2016

Peking a Šanghaj z Wroclawi

O této nabídce

Čína je je země naprosto neomezených možností, těch nejúchvatnějších historických památek i mrakodrapů vysokých tak, že na na jejich vrchlolek sotva dohlédnete. Jestliže Vás Velká čínská zeď, Zakázané město, Chrám nebes nebo šanghajské mrakodrapy přitakují stejně jako nás, můžete nyní do Číny vyrazit z nedaleké Wroclawi jen za 8990 Kč. Za stejnou cenu skansinávská aerolinka SAS nabízí lety do Pekingu, Šanghaje nebo open-jaw variantu, kde zvládnete oboje a a mězi těmito městy se můžete projet známými čínský mi rychlovlaky.

Cestou zpátky Vás navíc čeká téměř celodenní stopover v Kodani, který můžete využít k prohlídce tohoto města.

Ubytování

Ubytování v celé Číně můžete výhodně rezervovat na
Agodě a v poslední době i na
bookingu, jehož ceny začaly být v poslední době v Číně také velmi dobré.

Vízum

Nezapomeňte, že do Číny budete potřebovat vízum. Správní poplatek za jednovstupové vízum stojí 30 EUR. 

 

Cestování po Číně vlakem

Pokud plánujete cestování po Číně vlakem, je dobré zejména v hlavní sezóně pořídit jízdenky dopředu. Nákup online bohužel není bez čínské platební karty možný, ale můžete k tomu využít některou z místních agentur. Mezi nejznámější patří www.china-diy-travel.com či www.chinahighlights.com/china-trains. My jsme cestování vlakem po Číně vyřešili tak, že jsme si dopředu nakoupili všechny jízdenky na naši cestu a tyto jízdenky na náš čekaly na recepci v hotelu po příletu do Číny. Poplatky agentuře začínají na 5 $ za jízdenku, což považujeme velmi přijatelnou cenu.

 

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)