Pegasus naděluje: Írán, Kuvajt, Omán atd. z Prahy
30.12.2019

Pegasus naděluje: Írán, Kuvajt, Omán atd. z Prahy

od 2 725

O této nabídce

Vánoční svátky již pomalu odeznívají, ovšem turecký dopravce Pegasus Airlines přichází s dárky pro cestovatele zaměřující se na oblast Blízkého a Středního východu až právě nyní. V novoroční promo akci můžete zakoupit letenky do mnoha destinací v portfoliu aerolinky s 50% slevou! V této slevě však nejsou zahrnuty poplatky, tudíž se reálná sleva bude pohybovat v lehce nižších procentních bodech (ale i takových cca 45 % jistě není k zahození)! Aktuální akce platí do 1. ledna 2020 nebo do vyprodání zásob a svou cestu musíte absolvovat od 4. února do 23. března 2020. Mezi nejzajímavější destinace, které se vám podaří ulovit jsou například: Kuvajt za 2 725 Kč, Írán za 3 150 Kč či stále populárnější Omán za skvělou cenu 3 985 Kč.

Slevu se vám na původní cenu letenek podaří aplikovat až v posledním kroku před platbou, nepropadejte tedy panice, pokud po výběru termínů uvidíte vyšší ceny. Proklikáváním kalendáře si vyberte vhodný termín s cenou, poté je třeba proklikat několik obrazovek s přidanými službami a teprve v závěrečné části vyberete „Special offers“ -> „New Year 50% Discount“.

 • Rezervujte: přímo přes  stránky dopravce
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s limitem 8 kg (odbavené á 20 kg  dokoupíte během rezervace za 20 €/ks/směr)
 • Platnost akce: do 1. ledna 2020
 • Dostupnost: 4. února – 23. března 2020
 • Příkladové termíny a destinace:
  • Kuvajt za 2 725 Kč
   • 4. – 10. března
  • Írán – Teherán za 3 150 Kč
   • 5. – 18. února
  • Omán – Muscat za 3 985 Kč
   • 27. února – 9. března
  • SAE: Abú Dhabí za 4 100 Kč
   • 12. – 18. března
  • Saúdská Arábie – Rijád za 4 722 Kč
   • 26. 2. – 10. 3.
  • Kyrgyzstán – Biškek za 4 587 Kč (pozor na zimní počasí v únoru & březnu)
   • 17. únor – 3. březen

Ubytování

Nejširší nabídku ubytovacích kapacit napříč jednotlivými destinacemi naleznete klasicky na Bookingu, případně mrkněte i na Hotels.

Autopůjčovna

V takovém Ománu se vám bude jistě hodit vlastní kára. Benzín či nafta za hubičku, slabí síť veřejné dopravy a nemalé vzdálenosti mezi zajímavými místy přímo velí navštívit naši autopůjčovnu a neponechat nic náhodě.

Víza

Nezapomeňte, že do všech uvedených zemí (s výjimkou Spojených arabských emirátů) potřebujete víza i při krátkém pobytu za účelem turismu!

 

Náhled letenky z Prahy do atraktivního Ománu za 3 985 Kč

Pegasus naděluje: Írán, Kuvajt, Omán atd. z Prahy

 


Bude se hodit

Praha (PRG)

guest
13 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Judy Adler

Prosím může mě někdo říct, jestli se mu podařila tato sleva a bez problémů letenky má? Já mám osobní velmi zlou zkušenost s Pegasus kupováním a již to nikdy riskovat nechci nestojí to za to a zdánlivá sleva nakonec vyjde dráž nebo pozbydete peníze uplně. Díky za info, jestli někdo toto skutečně má.

Jan

Nechci bejt rejpal…ale kolika lidem se asi podaří využít letenky do Saúdské Arábie…? 😀
Pokud se teda nějak zásadně nezměnila dosti neprůchodná vízová povinnost…

Judy Adler

myslím, že nemáte nové info od r. 2019 můžeme do Saudi země EU bez problémů ale je to drahé musíte prokázat zpáteční letenku samozřejmě bezúhonost pojištění od nich booking a zažádat drahé vizum a čekat…dostanete nebo ne

Jan

Díky moc za info! 🙂 Rok zpět bych asi nevěřil, že ty víza takhle rychle uvolní… 🙂

Miroslav

Dnes jsem si chtěl pořídit letenku do Ománu a už je o 100€ dražší.

Jitka

samozřejmě, nikdy Pegasus slevu ve skutečnosti nedá a budte rádi když nepozbydete prachy jako já řešila jsem to 4 měsíce s pomocí mé banky dostala zpět 8300 czk před rokem má a jejich těžká tvrdá práce-boj

Jan

Letěl jsem v listopadu z Prahy do Istanbulu s Pegasus za cca 600 Kč a neměl jsem s ničím sebemenší problém. Za mne doposud Pegasus zcela v pořádku.

Judy Adler

no a Salalah už se nelétá Smart Wings takže z Muscatu tisíce km dolů když tak

Tomas

Tohle jsou prostě super ceny! Skoro každá z těchto zemí má co nabídnout… Pokud nevíte kterou navštívit, tak koukněte na moje srovnání zemí Perského zálivu – https://etabroad.com/cs/top-6-zemi-ktere-navstivit-v-perskem-zalivu/

Judy Adler

tady si dovolím malou radu, já před rokem na vlastní pěst koupila letenku a letěli jsme do Kuwaitu, z Kuwaitu jsem koupila letenku od Kuwait airways v akci do Kataru-přelet, je to sice letiště v Kuwait city pro silné nervy to fakt upozorňuji, pokud se to za rok nezměnilo, což pochybuji no a z Kataru zpět do Kuwaitu, ale může nastat problém, něco se jim znelíbí a je to, musíte znova zaplatit vstupní vizum ale to bylo 200 stovky jen nervy na imigračním v Kuwatu letišti, za mě je Katar země budoucnosti a lepší než UAE

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)