Pegasus Airlines – Teherán – 7 398 Kč
15.5.2012

Pegasus Airlines – Teherán – 7 398 Kč

O této nabídce

Pokud si chcete konec léta užít ve znamení adrenalinu, zpáteční letenka s Pegasus Airlines pro odlet z Berlína do Teheránu vychází na termín 21. 8. – 28. 8. na příjemných 7 398 Kč. Letenku naleznete přímo na stránce Pegasus Airlines. Vízum čeští občané podle ministerstva zahraničí obdrží při příletu na letišti Imáma Khomeiního za 50 EUR, nesmí se ovšem překročit 14 doba pobytu v Iránu. Pokud plánujete delší dobu pobytu, je třeba zažádat o vízum dopředu na velvyslanectví Íránské islámské republiky v Praze.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Teheran{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)