Pecka! Nové linky z Prahy – Marrákeš, Eilat
8.3.2018

Pecka! Nové linky z Prahy - Marrákeš, Eilat

O této nabídce

Tak to je další pecka z dílny irského nízkonákladového dopravce Ryanair. Ten dnes oznámil, že začne z Prahy létat do Marrákeše v Maroku, čímž Česká republika opět získá pravidelné přímé spojení s Marokem, což jistě ocení nejeden zapálený cestovatel. Další dnes oznámenou novou linkou z Prahy bude izraelský Eilat. Na této lince tedy po vyklizení pozic maďarského Wizzairu nastupuje nový hráč.

Do Marrákeše se z Prahy bude létat 2 x týdně a stejně tak i na jih Izraele. Linky budou spuštěny od zimního letového řádu. Letenky už jsou nahrány v systému a už nyní jsou ceny více než příznivé! Zpáteční letenky do Maroka pořídíte z Prahy za 2 283 Kč v termínu od. 28. listopadu s návratem 5. prosince.

Ryanair tímto krokem pouze dokazuje, že se v Praze opravdu plánuje usadit. Dnes zveřejněné linky pouze navazují na již předem oznámené linky do jordánského Ammánu, pařížské letiště Beauvais a italské Pisy. Pravděpodobně tak dopravce do pražské báze přesune další Boeing 737-800 a tím pádem se zde otevírá prostor i pro rotaci do dalších destinací. Snad se ještě máme na co těšit…

Praha – Marrákeš

  • středa -> 7.10 – 10.10 a zpět 10.45 – 15.55
  • neděle -> 12.20 – 15.30 a zpět 16.05 – 21.15

Praha – Eilat

  • pondělí -> 13.20 – 18.30  a zpět 19.20 – 22.30
  • pátek -> 13.20 – 18.30  a zpět 19.20 – 22.30

Náhled letenky z Prahy do Marrákeše za 2 283 Kč

Pecka! Nové linky z Prahy - Marrákeš, Eilat


guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Honza

Ta cena už ale asi stoupla. Teď zpáteční do Marrakesh od 3800Kč. 🙁

Anonymní

Cena koresponduje s úrovni podmínek pro přepravu lidí, v podání irů spíše hospodářských zvířat. Za vše budete cálovat. Od pidi zavazadla až po možnost sedět vedle sebe. Termín přelomu listopadu a prosince bude znamenat, že v riádech budete potřebovat minimálně teplou deku k té stávající. Na pokojích se běžně vyskytuje nevábný hmyz. Od štěnic pře rusy až šváby. Cena za ubytování mnohdy neodpovídá ceně, na to také velký pozor. Všude vás budou chtít očesat. Marrakéš je známý nejdrzejšími prodavači, taxikáři a ubytovateli. Jednoznačně. Na okraji Sahary, kam se maximálně dostanete (nejedná se ještě o typickou poušť, jen o první duny, za kterými je třeba jet ještě desítky km do Alžíru) budete v ni klepat kosu i přes mnoho pokrývek. Bude na vás táhnout z venku stanu, krk budete mít studený… Vím, o čem zde píši.

Honza

Pán je očividně cíťa.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)