Paříž z Prahy – 1511 Kč
30.3.2016

Paříž z Prahy

O této nabídce

Nejen za dobrým vínem, kvalitními muzei či Eiffelovou věží se můžete vydat během přelomu jara a léta do Paříže. Zpáteční letenku z Prahy (PRG) na hlavní pařížské letiště Charles de Gaulle (CDG) pořídíte za 1511 Kč, například na termín 28. května s návratem 1. června. Na cenu netřeba být členem žádného klubu jak známe například u Wizzairu, stačí, když poletíte alespoň dva. Pokud vás poletí více, cena bude ještě nižší. 🙂

[highlightbg]

  • Rezervujte: v tomto vyhledávači
  • Zavazadla: v ceně kabinové 56 x 45 x 25 cm, bez omezení hmotnosti
  • Dostupné termíny: polovina května – konec června

[/highlightbg]

Ubytování v Paříži

V Paříži volíme ubytování v naší oblíbené čtvrti Montmartre, například v tomto hotelu, kde je sociální zařízení na pokoji.

Jak z letiště do centra

Letadlem přiletíte na hlavní letiště Charles de Gaulle, odkud jezdí autobusy Easybusu v akci od 1 eura za směr k Louvru, rezervuje on-line a dopředu, jelikož ceny tohoto busu se s blížícím se datem odjezdu (stejně jako letenky), zvyšují.

Cena za dvě osoby

Paříž z Prahy - 1511 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)