Paříž z Prahy – 1446 Kč
9.8.2016

Paříž na víkend

O této nabídce

Projděte se na podzim po Montmartre, vyrazte na Eiffelovu věž a pokud by náhodou pršelo, muzea jako je to nejznámější v Louvru to jistí.

Nepotřebujete na to ani den volna, stačí odletět v pátek večer a vrátit se v neděli odpoledne. Tenhle víkend pořídíte za 1446 Kč například s odletem 4. listopadu a návratem 6. listopadu.

Je to moc krátké? O den či dva později stojí letenky stejně. 😉

[highlightbg]

  • Rezervujte: přímo na easyjet.com
  • Zavazadla: klasické kabinové bez omezení hmotnosti o rozměrech 56 x 45 x 25 cm
  • Dostupnost: nejlevněji letenky seženete během listopadu
  • Cena: Netřeba žádné členství, stačí, když poletíte alespoň dva, pokud vás poletí více, cena bude ještě nižší díky 450 Kč fixnímu administrativnímu poplatku, který Easyjet zahrnuje do ceny letenky.

[/highlightbg]

Ubytování v Paříži

Na listopadový víkend vychází slušně hotel Ibis ve čtvrti Montmartre, který je nedaleko metra. Alespoň jednu snídani doporučujeme v některé z nedalekých typických kaváren.

Jak do centra?

Mimo využití metra a celodenních a několikadenních jízdenek využijte Easybus, který v akci vychází jedním směrem za 2 EUR.

Letenky na víkend do Paříže

Paříž z Prahy - 1446 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)