Paříž – Wizzair/Ryanair – 1 123 Kč
4.4.2012

Paříž – Wizzair/Ryanair – 1 123 Kč

O této nabídce

Jste-li časově flexibilní a chcete jet v květnu z Prahy do Paříže, můžete využít kombinaci aerolinek Wizzairu a Ryanairu. Jak rezervovat letenku?  Nejprve rezervujte zpáteční let u Wizzairu z Prahy do Milána Bergama (náš příklad 23. – 30. 5.). Pokud jste členy Xclusive, zaplatíte za letenku 474 Kč, pokud nejste, zaplatíte o 280 Kč více. Na to zakupte na stránce Ryanairu zpáteční letenku z Milána Bergama do Paříže Beauvais (opět na 23. – 30. 5.). V Itálii bohužel již Mastercard Prepaid nefunguje, takže letenky můžete zaplatit klasickou kartou.

Nezapomeňte rezervovat levné ubytování, které začíná v Paříži na 30 €/os/noc.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Paris{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)