Paříž – Wizzair – 572 Kč
19.4.2013

Paříž – Wizzair – 572 Kč

O této nabídce

Díky výhodně akci Wizzairu se můžete podívat v několika termínech do Paříže doslova za pár korun. Jestliže poletíte z Wroclawi do Paříže v některém z níže uvedených termínů pouze s příručním zavazadlem a jste členy Wizzair discount clubu, vyjde Vás celková cena letenky na 572 Kč! Pokud členy nejste, zaplatíte o pár stovek více.

Možné termíny:
Odlet: 2.6., 9.6., 13.6., 23.6.
Návrat: 6.6., 13.6., 27.6. (v tomto termínu je cena asi o 100 Kč vyšší)

Detailní informace o nejlepší cestě na letiště naleznete v našich informacích o letištích.

Ubytování v Paříži na dvoulůžkovém pokoji začíná přibližně na 600 Kč / os. a noc. Pokud chcete běžný standard, zaplatíte si kolem 850 Kč za os. a noc.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Paříž{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)