Paříž – Wizzair – 548 Kč
28.3.2013

Paříž – Wizzair – 548 Kč

O této nabídce

Pokud jste se ještě nerozhodli, co budete dělat na Velikonoce, nebo se bojíte pomlázky, můžete svůj problém elegantně vyřešit velikonoční cestou do Paříže. Přestože je to věc velmi neobvyklá, Wizzair nyní nabízí last moment letenky z Wroclawi do Paříže za 548 Kč, a to na termín 31.3. – 4.4. Pro členy discount clubu je tato cena konečná, nečlenové si budou muset něco málo připlatit.

Detailní informace o nejlepší cestě na letiště naleznete v našich informacích o letištích.

Díky zajišťování ubytování na poslední chvíli je možné dosáhnout na velké slevy a ceny jsou o mnoho nižší než obvykle.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Paris{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)